Zavrieť

Porady

32 alebo 64 bitový operačný systém

Zdravím, v najbližšej dobe plánujem kúpiť tento notebook: http://shop.pego.sk/main.aspx?CLS=PRODUCT&PRO_ID=374581 , a chcel by som sa opýtať, či je ten 64 bitový operačný systém dobrý, či na ňom idú také staršie programy, ako napríklad Counter Strike 1.6, a programy do školy, ako napríklad CAD..., jednoducho by som chcel vedieť viac o tom 64 bitovom op. systéme.
Ďakujem za odpovede.
Naposledy upravil tomas67 : 27.11.09 at 17:09
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Tak to si stastny clovek, ked mozes tolko vyhodit za NB.
    Na takom NB pojde vsetko a ked nie, tak pouzijes vmware a mozes sa hrat aj hry v dose price of persia

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ides na to blbo.
    Nestanovuj si ze za kolko chces NB, ale aky chces NB na co sa bude vyuzivat a pod .... a zistis, ze ti staci za 600€
    Samozrejme nechcem ta podcenovat

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    To nejdem ani podla ceny, ale podla výkonu, som sa díval, a tento ma najlepší výkon čo som sa díval, lebo drahší ako 1600 € nechcem, na to by som už nemal, najviac sa mi pozdáva.

    Mam elektrotechnicku skolu, budem tam pouzivat kreslenie schém...programy CAD...
    Len neviem, či mi tam pôjde Counter Strike 1.6, zevraj ide iba na 32 bitovom OS

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    cs 1.6 my ide na win7 64bit RC bez problemov, iny win by som uz nekupoval....

    k tomu NTB: na kreslenie by bol dobry nejaky 17" len treba zvazit vyssiu hmotnost, ak ho budes casto prenasat
    Naposledy upravil mecky : 27.11.09 at 19:50

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Fero11 Pozri príspevok
    Tak to si stastny clovek, ked mozes tolko vyhodit za NB.
    Na takom NB pojde vsetko a ked nie, tak pouzijes vmware a mozes sa hrat aj hry v dose price of persia
    Za tie peniaze? 3 NB celkom slušné s 2 jadrami, hdd320GB, wifi...atd
    Naposledy upravil duves : 27.11.09 at 20:29

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    tomas67 Pozri príspevok
    To nejdem ani podla ceny, ale podla výkonu, som sa díval, a tento ma najlepší výkon čo som sa díval, lebo drahší ako 1600 € nechcem, na to by som už nemal, najviac sa mi pozdáva.

    Mam elektrotechnicku skolu, budem tam pouzivat kreslenie schém...programy CAD...
    Len neviem, či mi tam pôjde Counter Strike 1.6, zevraj ide iba na 32 bitovom OS
    CAD ti pojde aj na P4, ak si el.tech. tak ti ide asi hlavne o schemy (ci uz silno, alebo slapoprud), ale 3d by uz bol asi na P4 problem
    Vyuzijes corei7 ???

    Palusko.sk je offline (nepripojený) Palusko.sk

    Palusko.sk
    Tento notbuk je drahy preto lebo sa tvari byt hernym, no podla mna osobne sa na notbuku nikdy nebudu dat zahrat moderne hry tak ako na desktope, na tie sa NB nechytaju vykonom ani nahodou... miniaturizacia a setrenie energie zohra svoje. Notbuk je na mobilitu a nie na lamanie vykonostnych rekordov, podla mna rozhoduje kvalita displeya (rozlisenie) a vydrz baterie, potom ti staci hocijake core 2 duo a usetris polovicu z ceny tohoto, pricom vykon bude len nepatrne slabsi ako pri tomto NB.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Na Tvoje schémičky postačí akýkoľvek NB. O hrách neviem nič. K veľkosti displeja toľko. Ak chceš robiť pohodlne tak k NB treba kúpiť:
    1 myš
    2 klávesnicu
    3 monitor

    Osobne neverím, že v dopravnom prostriedku budeš pracovať

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    je to drahy notebok na tvojom mieste by som ho nekupoval urobil som presne to iste pred asi dvoma rokmi tiez som kupoval drahy v tom obchode najlepsi notebok za 40000sk vtedy to bola trieda a dnes sunka uplne ti staci za 20000sk chalani ti len dobre radia kup si do 600eur

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.