Zavrieť

Porady

tričko s vlastným motívom

ahojte, chcela by som si dať urobiť tričko s vlastným obrázkom.
viete mi, prosím, poradiť nejakú spoľahlivú www-stránku, ktorá sa tým zaoberá? hlavne takú, s ktorou máte skúsenosť, že tričká dodáva kvalitné, aby (tričká i obrázky) vydržali viac ako dve prania...
a ešte by som rada vedieť, na čo mám dávať pozor pri hľadaní trička... koľko má mať gramáž ( g/m2 ) , prípadne ktorý výrobca je osvedčený ?
Naposledy upravil Heni : 02.12.09 at 07:22
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    buchač, dík, vygooglila som aj ja. ale neviem nič o kvalite tých tričiek, či vydržia zopár praní bez ujmy... preto som napísala, že www-stránku hlavne takú, s ktorou máte skúsenosť, že tričká dodáva kvalitné...

    calawen je offline (nepripojený) calawen

    calawen
    Heni, ja kupujem veci z www.bess.sk - vedia urobiť aj podľa teba, dá sa dohodnúť, mám odtiaľ 1 tričko pánske, 1 body a 1 dupačky. Keď dodržíš pokyny, vydrží dlho...

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    calawen Pozri príspevok
    Heni, ja kupujem veci z www.bess.sk - vedia urobiť aj podľa teba, dá sa dohodnúť, mám odtiaľ 1 tričko pánske, 1 body a 1 dupačky. Keď dodržíš pokyny, vydrží dlho...
    dakujem za tip, tak som sa tam hned informovala, robia len technológiou flex, max 3-farebné a ten môj plánovaný obrázok má farieb viac...
    a ešte že momentálne individuálne objednávky neprijímajú, mám sa informovať v januári

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    Heni Pozri príspevok
    ahojte, chcela by som si dať urobiť tričko s vlastným obrázkom.
    viete mi, prosím, poradiť nejakú spoľahlivú www-stránku, ktorá sa tým zaoberá? hlavne takú, s ktorou máte skúsenosť, že tričká dodáva kvalitné, aby (tričká i obrázky) vydržali viac ako dve prania...
    a ešte by som rada vedieť, na čo mám dávať pozor pri hľadaní trička... koľko má mať gramáž ( g/m2 ) , prípadne ktorý výrobca je osvedčený ?

    Ja ti urobím grafiku tricko aj dám vytlacit a zašlem ak je zaujem... Využívam FLOCK tlač a ešte sa mi nik nestažoval ze by sa tričko rýchlo zničilo No najkvalitnejsie su sietotlacove tricka... ale to sa oplati davat robit jedine ak je zaujem o vyssi naklad... koli jednemu-dvom kusom to nik ochotny robit nebude...teda bude... ale talo by ta to nekrestanske peniaze. Pri malom náklade sa štandardne využiva flock

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Designinka Pozri príspevok
    Ja ti urobím grafiku tricko aj dám vytlacit a zašlem ak je zaujem... Využívam FLOCK tlač a ešte sa mi nik nestažoval ze by sa tričko rýchlo zničilo No najkvalitnejsie su sietotlacove tricka... ale to sa oplati davat robit jedine ak je zaujem o vyssi naklad... koli jednemu-dvom kusom to nik ochotny robit nebude...teda bude... ale talo by ta to nekrestanske peniaze. Pri malom náklade sa štandardne využiva flock
    tá flock-tlač má obmedzený počet farieb?

    a...asi sme sa nerozumeli, ja nepotrebujem urobiť grafiku, ja mám v PC uložený plnofarebný obrázok vo formáte jpg a tento chcem "dostať" na tričko...
    Naposledy upravil Heni : 02.12.09 at 08:34 Dôvod: doplnenie

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    hanelie Pozri príspevok
    www.gepard.sk - odporúčam - vlastná skúsenosť
    hanelie, nedá sa mi na nič kliknúť na tej stránke...

    calawen je offline (nepripojený) calawen

    calawen
    Heni Pozri príspevok
    dakujem za tip, tak som sa tam hned informovala, robia len technológiou flex, max 3-farebné a ten môj plánovaný obrázok má farieb viac...
    a ešte že momentálne individuálne objednávky neprijímajú, mám sa informovať v januári
    Tak nič... Ale skúsila som...

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    Heni Pozri príspevok

    a...asi sme sa nerozumeli, ja nepotrebujem urobiť grafiku, ja mám v PC uložený plnofarebný obrázok vo formáte jpg a tento chcem "dostať" na tričko...

    ani to nie je problem ak je obrazok vo vysokej kvalite a ma aspon 300 DPI... co by to malo byt? fotka?? ak je to fotka, tlac fotiek na tricka ci puzzle, paravany a podobne somarinky patria medzi standardne sluzby fotolabov... Inak vseobecne je lepsie ak je motiv vektorovou grafikou...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Heni Pozri príspevok
    ahojte, chcela by som si dať urobiť tričko s vlastným obrázkom.
    viete mi, prosím, poradiť nejakú spoľahlivú www-stránku, ktorá sa tým zaoberá? hlavne takú, s ktorou máte skúsenosť, že tričká dodáva kvalitné, aby (tričká i obrázky) vydržali viac ako dve prania...
    a ešte by som rada vedieť, na čo mám dávať pozor pri hľadaní trička... koľko má mať gramáž ( g/m2 ) , prípadne ktorý výrobca je osvedčený ?
    NApríklad

    Vytvorte si tričko so Shirtinatorom

    Vytvorte si online vlastné tričko! Vysoká kvalita a rýchlosť dodania garantujú vašu spokojnosť. Shirtinator - to je správna voľba pre potlač trička.

    Vlastná kolekcia tričiek

    Túžite predávať vlastné kolekcie tričiek? Vytvorte si vlastný obchod so Shirtinatorom. Predávajte vaše vlastné motívy na vami nadizajnovaných produktoch. Prevádzkujte vlastný online obchod s tričkami!

    Kúpiť tričko

    Vytvorte si vlastný dizajn pomocou nášho Creatora. Mať vlastný motív alebo text na tričku nebolo nikdy jednoduchšie. Oblečte si originál! Doručíme Vám ho v pribehu niekoľkých pracovných dní.
    http://www.shirtinator.sk/?et_cid=6&...FcQSzAodYFHVkg

    alebo potom máš na výber aj plno ďalších

    http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Heni Pozri príspevok
    buchač, dík, vygooglila som aj ja. ale neviem nič o kvalite tých tričiek, či vydržia zopár praní bez ujmy... preto som napísala, že www-stránku hlavne takú, s ktorou máte skúsenosť, že tričká dodáva kvalitné...
    Buchač - Martin Kukučin:

    ......Neprebudený.......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.