Zavrieť

Porady

Reklamacia vchodovych dveri

Potreboval by som poradit s reklamaciou pastovych dveri.
Vyrobili nam na mieru vchodove dvere aj okna, farba zlaty dub, cize tmavsie. Dvere si nasmerovane priamo na juh.
Po pol roku sa ohli. Akokeby do luku. Boli vypukle. Zacal som to reklamovat, predajca to zdrzoval, ale nakoniec nechal vyrobit nove dvere. Lenze presiel polrok a dvere su zasa ohnute. Su skratka slabe na to, aby boli orientovane na juh. Idem to znova reklamovat, ale mam obavu, ze predajca v snahe zmiest to zo stola mi povie, ze OK, ze si dvere vezme a do 30 dni mi donesie opravene. Co je samozrejme nerealne, nemat teraz 30 dni dvere.
Moze take nieco urobit? Ma na to pravo? Da sa voci tomu nejako branit, ze ak je to neopravitelne, musi sa vyrobit novy kus? Lebo toto je neopravitelne.....
Inac ocakavam, ze ak donesie dalsie dvere, aj tie sa ohnu. A potom si vypytam peniaze a necham si urobit inde pevnejsie dvere.
Lenze ako vyriesit toto?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Reklamacia vchodovych dveri

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.