Zavrieť

Porady

Mozzila Firefox

kovajo zdravi vsetkych co otvorili tuto temu !!!

Po stlaceni + -ska na otvorenie novej karty mi naskoci cesky "prohlidec" ako ho stadial dostanem a nahradim Googlom ???

Daju sa zvacsovat-zmensovat stranky mysou ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    kovajo Pozri príspevok

    Po stlaceni + -ska na otvorenie novej karty mi naskoci cesky "prohlidec" ako ho stadial dostanem a nahradim Googlom ???
    Daju sa zvacsovat-zmensovat stranky mysou ?
    1.Ten "prohlídeč" skús pozrieť v nástroje-> nastavenia, a zadáš tam stránku ktorú chceš aby ti otváralo na novej karte.
    2. mal by Ti fungovať Ctrl a potočiť kolečkom myši.
    Naposledy upravil jojom : 09.12.09 at 09:42

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Doporučila bych skvělý doplněk Fast Dial, bez kterého si už vůbec neumím FF představit

    http://www.mozilla.sk/rozsirenia/fast-dial/

    Můžeš si to nastavit jak chceš a kolik těch oken chceš, jedním klepnutím na jednotlivé okno otevřeš svoji oblíbenou stránku
    Můžeš mít další na příští stránce doplňku, pootočením kolečka myši se dostaneš na všechny ostatní stránky, mám jich tak zatím asi 30 a mohu přidávat každou, kterou chci mít "po ruce" a k okamžitému použití.
    img93.jpg  

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Potvrdzujem príspevok Sondaw, používal som ho aj ja, je fajn, postupom času som prešiel na Operu a hlavne Safari, ktoré túto funkciu majú v základe a prišiel som na to, že oba programy sú v mojom PC oveľa rýchlejšie ako Firefox. Používal som ho roky rokúce, určite ho nezatracujem, ale vyššie spomenuté alternatívy mi vyhovujú lepšie.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Fast dial je fajn vec, pouzivam ju vo FF, ale ak by som mal skrolovat, tak straca vyznam (a radsej vleziem do bookmarkov).

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Nechápu, možná přesně nerozumím co myslíš, ale o "milimetr" posun kolečkem a jeden klik mi nic neubírá na významu tohoto doplňku. Ale každý je zvyklý na něco jiného, byl to jen návrh a vzhledem k tomu, že mám záložek velkou spoustu, je tohle pro mne daleko rychlejší. Tím myslím hlavně stránky, které otevírám denně a jsou na první straně Fast Dial

    kovajo je offline (nepripojený) kovajo

    kovajo
    Skusal som si stiahnut Fast Dial aj Clone window no pise mi toto;

    Doplnok Fast Dial 2.23b1 nemohol byť nainštalovaný, pretože nie je kompatibilný s aplikáciou Firefox vo verzii 3.5.5.

    Doplnok Clone Window 0.2.9 nemohol byť nainštalovaný, pretože nie je kompatibilný s aplikáciou Firefox vo verzii 3.5.5.

    Mam si stiahnut inu verziu ?

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Kovajo, máš pravdu, tie addons-y zo slovenských stránok Mozilly nefungujú. Aj keď autori stránok píšu, že je to rozšírenie aj pre FF 3.5.5.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.