Zavrieť

Porady

Zalozenie sro, odmietnuty zapis - co dalej

Zdravim,

volal som na obchodny register Presov kde som si 30.11 dal registrovat sro. Bolo mi povedane za ziadost bola odmietnuta.

Co to znamena? Posta mi este neprisla aj ked ju poslali tyzden dozadu vraj. Budem musiet nieco dolozit alebo tam je nejaky vaznejsi problem?

Prosim poradte, dufal som ze uz to v tomto case budem mat za sebou.

Diky

Fero
Naposledy upravil Dav : 21.12.09 at 15:52
Usporiadat
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Ako môžeš mať niekde v spoločenskej zmluve 7 a niekde 7/222 ????
Ujednoť to a napíš v úplnom tvare 7/222. Odmietnu ti návrh. A daj si pozor na termíny, aby si neprišiel o súdny poplatok.
0 0
Martin_Timko Martin_Timko

Martin_Timko je offline (nepripojený) Martin_Timko

Dobry vecer pan Novak, viete, ze sa vam cudujem? Tak podate si navrh, odmietnu vam ho. Date si nieco opravit pravnikovi, preco vam to neopravil cele? Viete, reagujem na to, ze ja som si dal urobit spolocnost, mal som ju urobenu za 3 tyzdne, bez najmensieho problemu. Tiez som studoval prispevky, mal som nocnu moru z toho, aku spolocensku, kde co zapisat, co overit. Nakoniec zvitazilo rozhodnutie, dat si to urobit. A ako citam, dobre som urobil. Prepacte, nechcem sa vas dotknut osobne, lez trapit sa s niecim, sposobom takymto..venujem sa tomu, comu rozumiem, nepoznam vase zameranie, ja som radsej vyrobil o dve palety tehly viac a nemusel sa trapit s papierovackou.
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
Martin_Timko Pozri príspevok
Dobry vecer pan Novak, viete, ze sa vam cudujem? Tak podate si navrh, odmietnu vam ho. Date si nieco opravit pravnikovi, preco vam to neopravil cele? Viete, reagujem na to, ze ja som si dal urobit spolocnost, mal som ju urobenu za 3 tyzdne, bez najmensieho problemu. Tiez som studoval prispevky, mal som nocnu moru z toho, aku spolocensku, kde co zapisat, co overit. Nakoniec zvitazilo rozhodnutie, dat si to urobit. A ako citam, dobre som urobil. Prepacte, nechcem sa vas dotknut osobne, lez trapit sa s niecim, sposobom takymto..venujem sa tomu, comu rozumiem, nepoznam vase zameranie, ja som radsej vyrobil o dve palety tehly viac a nemusel sa trapit s papierovackou.
..... šikovnejším to môže trvať aj oveľa menej než 3 týždne.....
0 0
feronovak feronovak

feronovak je offline (nepripojený) feronovak

Martin_Timko Pozri príspevok
Dobry vecer pan Novak, viete, ze sa vam cudujem? Tak podate si navrh, odmietnu vam ho. Date si nieco opravit pravnikovi, preco vam to neopravil cele? Viete, reagujem na to, ze ja som si dal urobit spolocnost, mal som ju urobenu za 3 tyzdne, bez najmensieho problemu. Tiez som studoval prispevky, mal som nocnu moru z toho, aku spolocensku, kde co zapisat, co overit. Nakoniec zvitazilo rozhodnutie, dat si to urobit. A ako citam, dobre som urobil. Prepacte, nechcem sa vas dotknut osobne, lez trapit sa s niecim, sposobom takymto..venujem sa tomu, comu rozumiem, nepoznam vase zameranie, ja som radsej vyrobil o dve palety tehly viac a nemusel sa trapit s papierovackou.
Nabuduce si toto ponaucenie zoberiem, cela zmluva bola spravna ale mojou nepozornostou som si sposobil problemy. Pravnik mi to opravil, resp upravil ziadost o zapis a spolocenskej zmluvy sme sa nedotkli a preslo to za 3 dni. Takze sro otvorena a funkcna.
0 0
feronovak feronovak

feronovak je offline (nepripojený) feronovak

domenico.office Pozri príspevok
Ako môžeš mať niekde v spoločenskej zmluve 7 a niekde 7/222 ????
Ujednoť to a napíš v úplnom tvare 7/222. Odmietnu ti návrh. A daj si pozor na termíny, aby si neprišiel o súdny poplatok.
Ano chybu som urobil ja. V ziadosti o zapis je aj kolonka supisne cislo a myslel som ze je to povinne takze som to vyplnil ale v zmluve som to uz neupravil ... Takze sme napisali novy navrh na zapis ktory koresponduje so spoloc. zmluvou a vsetko je zapisane ... Ale nabuduce to dam urcite pravnikovi, usetrim cas
0 0
kuldo kuldo

kuldo je offline (nepripojený) kuldo

Zakladal som s.r.o. cez firmu, ktora za tym zaobera, cakom-pak ma to stalo 380 EUR a cca 2 hodiny prace (overenie podpisov, vyzdvihnutie ZL)...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať