Zavrieť

Porady

gmail.com

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Ahojte, prosím vás o radu. V škole máme vytvorenú spoločnú emailovú schránku na gmail.com. Doručená pošta sa po prečítaní dostane do spamu - nezostane medzi doručenou. V čom môže byť problém? V mojej osobnej schránke tento problém nemám. Ďakujem.
Usporiadat
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
psps Pozri príspevok
Ako sa dá zrušiť môj e-mail. Chcem si zvoliť iné meno a povodné chcem zrušiť. Kým som začala používať len jeden, vyskúšala som zoznam.sk, centrum.sk, g-mail.com. Všetky by som potrebovala teraz zrušiť. Ako?
Želám pohodový deň.
Odstránenie služby gmail:

Nastavenia
Účty a import
Nastavenia účtu Google
Môj účet
Moje produkty - Úpravy
Trvalo odstrániť službu Služba Gmail
Naposledy upravil zdenka131 : 28.03.10 at 11:23 Dôvod: doplnenie
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
ormika Pozri príspevok
Dobrý deň poraďáci
dá sa v gmaili niekde nadstaviť ako v outloku že mi keď odošlem poštu a adresát si ju prečíta, tak mi príde naspäť email s tým, že adresát si ju vtedy a vtedy prečítal.
ĎAKUJEM
No ja by som to uviedol na správnu mieru. Dá sa to aj v gmaili ale nieje to služba poskytovaná gmailom. Funguje na princípe že do tela emalu sa vloží obrázok o veľkosti 1x1pixel alebo iný obrázok, následne poskytovateľ tejto služby kontroluje či bol obrázok zobrazený a ak áno tak kedy a kde.
Jedná obrovská nevýhoda je že gmail ma prednastavené blokovanie obrázkov, to znamená ak príjemca si nezobrazí obrázky ktoré sú v emaili tak potvrdenie o doručení nikdy nepríde.
Bezplatne takúto službu poskytuje napr.: www.getnotify.com
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
psps Pozri príspevok
Ako sa dá zrušiť môj e-mail. Chcem si zvoliť iné meno a povodné chcem zrušiť. Kým som začala používať len jeden, vyskúšala som zoznam.sk, centrum.sk, g-mail.com. Všetky by som potrebovala teraz zrušiť. Ako?
na gmaili si môžeš zrušiť mail https://www.google.com/accounts/EditServices

Otázky, podnety a prípadné žiadosti o zrušenie týkajúce sa služby Zoznam.sk email môžu užívatelia zasielať na adresu postmaster@zoznam.sk.. Ak má užívateľ záujem o zrušenie svojej emailovej schránky, môže využiť funkcionalitu „zrušiť schránku“. Ak táto nie je funkčná, používateľ môže zavolať na číslo Tel.: 02 / 5245 1112 alebo napísať na postmaster@zoznam.sk, kde je potrebné uviesť nasledovné údaje z profilu schránky: meno používateľa, dátum narodenia, číslo telefónu a alternatívny e-mail. Ak údaje uvedené užívateľom súhlasia s tými, ktoré má používateľ uvedené v profile, bude schránka zrušená.

centrum = e-mailom: helpline@netcentrum.sk Zrušenie emailovej schránky je možné jedine automaticky, po pol roku od posledného prihlásenia používateľa.


alebo telefonicky na: 02 59 302 101
Naposledy upravil alla66 : 28.03.10 at 11:32
1 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Ja by som ti odporucal, aby ste si nastavili filter ze od ktorych ludi to nebude ukladat do spamu ze to tam nikdy nebude odosielat, pripadne si zlolte jeden priecinok kde bude posielat postu ked pride do schranky, jedine toto ma napadlo a ze preco to takto robi ? asi v tych nastavenich je nieco blbo zadane
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zdenka131 Pozri príspevok
Ahojte, prosím vás o radu. V škole máme vytvorenú spoločnú emailovú schránku na gmail.com. Doručená pošta sa po prečítaní dostane do spamu - nezostane medzi doručenou. V čom môže byť problém? V mojej osobnej schránke tento problém nemám. Ďakujem.
Preto to ide do spam-u,lebo to systém tak vyhodnotí a to pravdepodobne preto, že to ide viacerým ľuďom naraz-a to je jeden zo základných znakov spam-u...
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Dost casto sa tam dostavaju maily bez predmetu napr., pripadne velmi zavisi od adresy, z ktorej je poslany.

A ak uz sa tam dostane nejaky mail, a oznacis ho tym, ze ho otvoris a das toto nie je spam, tak tak pride z takej istej adresy mail znovu?
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Všetky naše emaily majú uvedený predmet. Email je najskôr doručený do doručenej pošty . Keď si ho chce prečítať ďalšia, ktorá má tiež prístupové heslo do schránky, email tam už nie je, ale sa nachádza v spame.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak nech ide do spamu, nech ho oznaci a klikne na toto nieje spam, tak ho hodi do dorucenej posty.
A problem moze byt aj v tom, ze do jednej schranky ma pristup x ludi
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Podívej se v nastavení u Přeposílání a protokol POP/Imap, jestli je označeno...
Jsou-li zprávy stahovány pomocí protokolu POP chci: Uchovat kopii v Doručené poště na Gmailu
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Aké sú Vaše skúsenosti s gmailom? Stáva sa Vám,že Váš mail sa k adresátovi nedostane vôbec, alebo je doručený až po jednom,či dvoch dňoch?
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

gmail používam asi 3 roky, ale ešte nebol žiadny problém, zatiaľ mi vždy poštu doručilo včas, neviem či má niekto zlé skúsenosti no ja som spokojná.
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
Na gmail sa nemôžem sťažovať. Zo všetkých poštových serverov ktoré súkromne využívam je najspoľahlivejší. Mail mám doručený v priebehu pár minút.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Veď práve to...doteraz ani ja som nikdy nemala s ním problém,mám ho asi 2 roky, každému došli maily, iba v poslednej dobe vraj nebol doručený mail hneď, či za niekoľko hodín, či za deň a preto som sa tu s Vami radila :-) čo myslíte, v čom môže byť ten problém? Rada by som fakt vedela v čom je ten "zádrhel".... :-)
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

gmail je zrejme najspolahlivejsi volne dostupny emailovy server. Podla mna dostupnost je takmer 99,99999%. Zavislost dorucenia mailu zavisi aj od serveru na ktorom je prijemnca ak je to gmail, tak dorucenie trva par sekund. Ma neskutocne velku (dinamicku) kapacitu, ktora postupne rastie (momentalne mam 7,4GB). Dokaze posielat a prijimat prilohy az o kapacite 25MB
STACI !!!
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
email odosielaš z gmailu na gmail?
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Fero11 Pozri príspevok
gmail je zrejme najspolahlivejsi volne dostupny emailovy server. Podla mna dostupnost je takmer 99,99999%. Zavislost dorucenia mailu zavisi aj od serveru na ktorom je prijemnca ak je to gmail, tak dorucenie trva par sekund. Ma neskutocne velku (dinamicku) kapacitu, ktora postupne rastie (momentalne mam 7,4GB). Dokaze posielat a prijimat prilohy az o kapacite 25MB
STACI !!!
Jasné, stačí z gmailu na gmail - žiaden problem
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

jobobe Pozri príspevok
email odosielaš z gmailu na gmail?
nie, na iný server
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak potom by som preveril ten iny server
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Ďakujem a pekný večer :-)
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Ďakujem za rady. Upravila som nastavenia, dúfam, že to už bude OK.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať