Zavrieť

Porady

Kde v SR na turistiku teraz v zime?

Kde by ste mi odporucili ist teraz v zime na turistiku? Rozmyslal som nad Velkou Fatrou - hreben krizna-ostredok, ....chcel som ist na Velky Krivan ale neviem ci tam je teraz v zime povolene ist?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lucia.i je offline (nepripojený) lucia.i

    lucia.i
    Tiez planujeme s manzelom zimnu dovolenku na Slovensku. Ja som pozerala Vysoke Tatry. Podla toho co sa mi podarilo zistit je mozne celorocne ist na chatu na Popradskom Plese, Bilikovu chatu, Reinerovu chatu, Zamkovskeho chatu a Skalnatu chatu. Dovolenku vsak chceme kombinovat s lyzovackou. Uz len vybrat vhodne ubytovanie v Tatrach.

    chemicka je offline (nepripojený) chemicka

    pracujem v súkromnom laboratóriu ako manazér kvality ...viac chemicka
    Ak nie ste nároční, výborne sa dá oddýchnuť v zime aj v rekreačnom stredisku Látky-hotel Royal, alebo Látky-Mláky hotelík Kerametal-má aj bazén. Sú tu vleky, aj sneh:-) a veľa príležitostí na turistiku, hlavne pre sviatočných turistov- výlet na Lom nad Rimavicou, na Polianky, na vrch Bykovo a podobne. Nádherný kraj, je môjmu srdcu blízky, vrelo odporúčam:-)

    rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

    Vylúčený člen rado3105
    Ja myslim turistiku v nie komercnom zmysle(financovanie JandT v Tatrach a ich hotely). Odporucam Chocske vrchy, Velku Malu Fatru. Krasna turistika v zime(Tatry sa nechytaju. A kto chce hotel to moze ostat aj doma. Zaujimave ako sa poslednu dobu zacina zarabat na turistike a turistickej vybave.

    olio je offline (nepripojený) olio

    olio
    Vrele odporúčam: zajtra, 26. decembra sa uskutoční 38. ročník vianočného výstupu na Tlstú vo Veľkej Fatre. Zraz na vrchole je o 11.00 h.
    Skvelá turistika v zime je na Liptove -
    Naposledy upravil ivka70 : 09.04.15 at 15:40

    Kde v SR na turistiku teraz v zime?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.