Zavrieť

Porady

obch.zastupca/ distributor

Dobry den. Na internete je kopec ponuk na obch.zastupcu respektive distributora urciteho produktu. Co si o tom myslite? Je to vhodna praca aj pre toho k to s tym nema zatial skusenosti? Coho sa vyvarovat na co si davat pozor... Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Väčšina v tom ma vidinu velkych penazi, ale nie vzdy je tomu tak. zalezi od ponukaneho tovaru-od distribucie-či je dostatocne predajny, ake meno ma dana firma.v neposlednom rade je dôlezity aj prvy dojem z predavajuceho. podstatne je ci to chcete robit na zmluvu, či na živnost. aj ked nemate ziadne skusenosti, tak nevidim v tom problem, ved firma by vas mala zaucit vo "fachu".a na co si davat pozor? to je individualne. hlavne asi v tom, aké budete mat zaruky /ak podpisete napr.zmluvu/, aby ste nedosli aj o zarobene peniaze.

    kepso je offline (nepripojený) kepso

    kepso
    idealna pozicia /ak sa nejedna o financie,poistky,parfumy a ine podobne blbosti/ pre zaradeniedo zivota.Zistis ci mas na to byt v zivote odolnejsi ako ostatni
    Nie je obchodný zástupca ako obchodný zástupca. Je rozdiel dostať pridelený región s pravidelne odoberajúcimi stálymi zákazníkmi a tých len dookola obiehať a zbierať objednávky a rozdiel pracovať ako obchodný zástupca pre nejakú neznámu malú výrobu, s minimálnou distribučnou sieťou a hľadať a dojednávať nových zákazníkov.

    Obchodný zástupca musí byť slušný, príjemne pôsobiaci, pozitívny človek, mať silný "Ice break", dostatok sebadôvery a hlavne morálne hodnoty a zásady.

    Táto práca si vyžaduje hlavne pevné nervy ako obchoďáka tak aj jeho nadriadeného, lebo dariť sa nezačne hneď hlavne keď zháňate nových zákazníkov. V tejto "krízovej" dobe obzvlášť, ale je to hlavne o drobnej mravenčej vytrvalej práci a prídu výsledky. Pokiaľ to niekto fláka je to hneď vidieť.

    Pre začiatočníka je myslím lepšia firma, ktorá ti pridelí daný región a ten si budeš obehávať čiže odporúčam zamerať sa na tie.

    jacky25 je offline (nepripojený) jacky25

    jacky25
    Dakujem za reakcie. Kedze mam zalozenu zivnost uz nejake tie 2 ci 3 roky nechystam sa ju koli tomu zrusit.Preto si myslim že aj ked nemam tie skusenosti a nahodou mi to nepojde da sa od toho lahko odskocit... Zalezi ako bolo povedane na šikovnosti človeka.. Aby som bol konkretnejši mam ponuku robit zastupcu e-shopu. Vie mi niekto poradit čo obnasa praca pre takuto firmu? Pre info budem mat pohovor ak prejdem určite aj školenie a tak budem mudrejši... Ibaze urcite poznate pocit ked v noci nemozete koli takymto veciam spavat. Ak mate skusensti s takouto pracou pre podobnu firmu skuste poradit či je to dobra volba alebo skusit inu firmu co ponuka nieco ine... Dakujem

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    jacky25 Pozri príspevok
    Aby som bol konkretnejši mam ponuku robit zastupcu e-shopu. Vie mi niekto poradit čo obnasa praca pre takuto firmu?
    a co ten eshop predava??

    obch.zastupca/ distributor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.