Zavrieť

Porady

zaradenie do platovej triedy

Potrebovala by som poradiť, do ktorej platovej triedy na základe katalógu pracovných činností mam zaradiť správcu počítačovej siete v rozpočtovej organizáciia a podľa ktorej tarifnej tabulky by mal byť platený, t.j. podľa základnej stupnice príl. č.1 k nariadeniu vlády č.578/2009 alebo podľa osobitnej stupnice platových taríf vybraných skupín zamestnancov (príloha č.2 uvedeného nariadenia). Vopred vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    pipa1 Pozri príspevok
    Potrebovala by som poradiť, do ktorej platovej triedy na základe katalógu pracovných činností mam zaradiť správcu počítačovej siete v rozpočtovej organizáciia a podľa ktorej tarifnej tabulky by mal byť platený, t.j. podľa základnej stupnice príl. č.1 k nariadeniu vlády č.578/2009 alebo podľa osobitnej stupnice platových taríf vybraných skupín zamestnancov (príloha č.2 uvedeného nariadenia). Vopred vďaka
    8 platová trieda a základná tabuľka príloha č 1 578/2009

    dajana16 je offline (nepripojený) dajana16

    dajana16
    Dobry den, prosim o radu: Je 8 trieda v prispevkovej organizacii OK, ked ma pracovnicka VS druheho stupna a komplexne vedie uctovnictvo?

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    dajana16 Pozri príspevok
    Dobry den, prosim o radu: Je 8 trieda v prispevkovej organizacii OK, ked ma pracovnicka VS druheho stupna a komplexne vedie uctovnictvo?
    Až priveľmi OK, pretože účtovnícka práca v katalógu pracovných činností je definovaná len v 7 platovej triede.

    dajana16 je offline (nepripojený) dajana16

    dajana16
    No, to veru nie je velmi lichotive, ako sa posudzuje praca uctovnikov, ktorí musia zvladat množstvo informácií a maju zodpovednost. Dakujem za kvalifikovanu odpoved.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    dajana16 Pozri príspevok
    Dobry den, prosim o radu: Je 8 trieda v prispevkovej organizacii OK, ked ma pracovnicka VS druheho stupna a komplexne vedie uctovnictvo?
    Komplexné zabezpečovanie účtovníckej agendy spadá do 8 platovej triedy.

    pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

    pavlinka
    My máme informatika zaradeného v 10. platovej triede-zabezpečovanie chodu a údržby inform. systému.
    / číslo činností 07.10.04/.Stará sa o celý chod všetkej výpoč. techniky,PC, tlačiarní,kopírok, internetu, v kanceláriách a
    v počítačových učebniach a napĺňa SC agendu.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    dajana16 Pozri príspevok
    Dakujem, overovala som si to, naozaj je to trieda 8. Takze to mam OK.
    Keby si robila komplexné zabezpečovanie prác na úseku rozpočtovania a financovania, vtedy by bola možná 11 PT.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    pavlinka Pozri príspevok
    My máme informatika zaradeného v 10. platovej triede-zabezpečovanie chodu a údržby inform. systému.
    / číslo činností 07.10.04/.Stará sa o celý chod všetkej výpoč. techniky,PC, tlačiarní,kopírok, internetu, v kanceláriách a
    v počítačových učebniach a napĺňa SC agendu.
    aj u nás

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    pavlinka Pozri príspevok
    My máme informatika zaradeného v 10. platovej triede-zabezpečovanie chodu a údržby inform. systému.
    / číslo činností 07.10.04/.Stará sa o celý chod všetkej výpoč. techniky,PC, tlačiarní,kopírok, internetu, v kanceláriách a
    v počítačových učebniach a napĺňa SC agendu.
    Hovoríš, že je zaradený do 10 PT ale číslo činnosti udávaš 07.10.04, číslo 07 uvádza predsa 7 platovú triedu, alebo sa mýlim?

    Ľubica2 je offline (nepripojený) Ľubica2

    Ľubica2
    Sabadka Pozri príspevok
    Hovoríš, že je zaradený do 10 PT ale číslo činnosti udávaš 07.10.04, číslo 07 uvádza predsa 7 platovú triedu, alebo sa mýlim?
    Prvé dvojčíslie je číslo odvetvia, v tomto prípade 07 - Informatika.
    Druhé dvojčíslie je platová trieda.

    timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

    timejka200
    chcem sa spytať ze podla čoho možno určovať zamestnanca do osobitnej stupnice? lebo mame pani čo robi účtovníctvo,mzdy + správcovstvo budovy s čím je spojená kopec povinností...je ju možno zardiť do osobitnej stupnie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.