Zavrieť

Porady

O čom bol pre vás rok 2009?

Rozmýšľali ste, o čom bol pre vás tento končiaci rok?

Pre mňa napodiv bol asi najviac o varení - možno je to divné, ale odráža sa v tom tak trochu aj kríza. Predsa len obed doma pre dvoch je o niečom inom ako obed pre dvoch v reštaurácii. Najskôr je to rozdiel finančný. Ale začínam uvažovať, že vlastne aj kvalitatívny.

Teraz dumám, ako si ten najbližší rok zjednodušiť - asi budem musieť prejsť ako v Pelíškoch k jedálnemu lístku na celý týždeň.

Samozrejme, boli aj iné veci, ale toto u mňa nejak prevláda.
Usporiadat
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Pre mňa bol rok 2009 najhorším a zároveň najlepším v mojom živote.Prví polrok som stratil skoro všetko,rodinu,deti,biznis,priatelov a ostal mi len alkohol a kamaráti z mokrej štvrte. V druhom polroku som si povedal dosť a našiel som úplne iný život. Život s čistou hlavou. Mám úžasnú manželku,deti,funguje aj biznis a našiel som aj nových priatelov. Takže pre mňa bol rok 2009 velmi prelomový a v sumáre najlepší rok v mojom živote!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

u mňa bol jednoznačne o rozhodovaní. Problém je v tom, že asi som sa v ničom nerozhodla definitívne, ale asi som si vyjasnila priority. Aj keď nie vždy presne vidím dôsledky a vlastne ani cestu, ako to dosiahnuť, tento rok bol u mňa rokom bilancovania na všetkých frontoch a myslím, že v závere roku sa mi podarilo prísť k dôležitým životným rozhodnutiam. Uvidíme, kam ma zavedú a či boli správne.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rok 2009 mi ubehol veľmi rýchlo. Celý rok som mala prácu, žiadne vážne choroby. A ešte to bol rok okrúhlych výročí v rodine.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať