Zavrieť

Porady

Čítajte všetci "nestavbári" !

Citát:Pôvodca textu príspevku: ciners
Zase sa budem opakovat, 220870 po rocnych skusenostiach a citani literatury odporuci dobre riesenie a musi sa obhajovat,preco tak a nie inak. Ludia, sak vam z fora uz vsetci projektanti a podobni stavebnici zdrhli, zaznie otazka, pride odpoved a potom hadka,preco naco zaco

bocan111:
presne TAK !!! stavbar, projektant, clovek z praxe tu poradi riesenie a v zapati obrovska debata, ze preco tak a nie tak?? !! ved to ludi predsa musi prestat bavit, stale zdovodnovat svoje rady a rozhodnutia, ktore su samozrejme na urovni a fundovane !!! ja tiez s mojou uctovnickou nedebatujem preco je to tak a nie tak, urobim ako povie a je to !!! v tom je odbornik ona! ja nie! tak sa tu ludia prosim nepytajte, ked si nedate poradit !!!!
CINERS to dobre napisal !! a bodaj by ste museli si platit za tieto odrorne rady, ked tu uz nikto nebude ochotny vam nieco napisat !!!! )
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hanusvas Pozri príspevok
Aj v SDKU sa spoliehali na ich uctovnicku. Ona bol a predsa 'odbornik'....A dnes marne hladaju 20 milionov...ci kolko to?
Iba neviem čo tento príspevok robí medzi stavebnými príspevkami. Čo tak presunúť ho do témy "Čo sa mi dnes stalo..." Nemiešaj tu maltu s účtovníkmi a so stranami. Nemrníkuj tu.
0 0
andiablo andiablo

andiablo je offline (nepripojený) andiablo

Presne taaaak!!!!
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners


Dnes sa mi dostali do ruk celkom zaujimave statistiky ohladom statickych poruch a kopalsov. Niekde je tu tema, ze to, ze domy stoja nie je zasluha projektantov, ale ludi so zdravym sedliackym rozumom. Toto su statistiky zdraveho sedliackeho rozumu,co sa kolapsov tyka:
80% chyby zapricinene ludskym faktorom
20% chybz materialov, ci nepredvidatelne udalosti
Z tych 80% je 30% chyba navrhu ( tu je ten blby projektant), 50% je nekvalita vyroby (tu je ten zdravy sedliacky rozum).
Je to uplne mimo temy, len taka zaujimava statistika, ze to, co si kupujete ako nejake papiere nie je tak uplne nanic.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať