Zavrieť

Porady

Ako najst dodavatela

Doby den chem sa opýtat na najlepśi spôsob ako si nájsť dodávateľov povedzme cisto pre priklad obchod s elektronikou. Mam oslovit velkosklady dohodnut si stretnutie a brat tovar od nich alebo niejake iné formy poradte nieco kazdy nápad ocením popripade ked sa to uz nikde riesilo sorry : ) Nieje výhodnejsie zalozit SRO aby som rucil vyskou vkladu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Známy má obchod železiarstvo s "vercajchom" stroje zariadenia.Takmer všetko alebo všetko čo sa dá kupuje cez internet sedí pri nete a dookola objednáva.Tvrdí ,že v internetových obchodoch zoženie lacnejšie ako vo veľkoskladoch.Ak chcete obchodovať a nakupovať vo veľkoskladoch tak stačí mať živnostenské oprávnenie,ísť do konkrétneho skladu zaregistrovať sa a môžete u nich nakupovať koľko sa vám zapáči.Počítajte s tým ,že na začiatku budú od vás pýtať hotovosť.Ak budete mať obchod na dobre viditeľnom mieste díleri si vás postupne nájdu sami.

    clubar je offline (nepripojený) clubar

    clubar
    220870 Pozri príspevok
    Známy má obchod železiarstvo s "vercajchom" stroje zariadenia.Takmer všetko alebo všetko čo sa dá kupuje cez internet sedí pri nete a dookola objednáva.Tvrdí ,že v internetových obchodoch zoženie lacnejšie ako vo veľkoskladoch.Ak chcete obchodovať a nakupovať vo veľkoskladoch tak stačí mať živnostenské oprávnenie,ísť do konkrétneho skladu zaregistrovať sa a môžete u nich nakupovať koľko sa vám zapáči.Počítajte s tým ,že na začiatku budú od vás pýtať hotovosť.Ak budete mať obchod na dobre viditeľnom mieste díleri si vás postupne nájdu sami.
    Chem aj predajnu aj eshop mam taky napad a preto sa mi zda kupovat tovar z eshopu nevhodne lebo nedkozaem to predat za nizsiu cenu alebo rovnaku cenu ako konkurencia tympadom ked to odnej budem kupovat ....

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Pri veľkoodberoch vám dajú zľavu aj eshop-y.takže ak niečo kúpite napr vo veľkosklade v Nemecku a predáte to na slovensku za rovnakú alebo o málo vyššiu cenu tak stále ste v zisku.Vždy musíte porovnávať porovnateľné.Nemôžete porovnávať internetový obchod s kamenným.Ja som teraz kupoval fotoaparát.v pixmánii( Francúzko )ho mali za 385€,v Sk netových obchodoch za 435€,v kamenných obchodoch od 465 do 500€.Z toho mi vychádza ža ak by ste to aj kúpili v pixmánii tak stále musíte mať bohatý zisk.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ako pise 220870 ... casto sa stava ze Velkoobchod ma vyssiu cenu ako konkurencia. Treba len stale hladat, kolko krat som si myslel ze ako vyhodne nakupujem a ked som sa dal do hladania, nasiel som dodavatela s cenou aj o 30 percent nizsou.

    clubar je offline (nepripojený) clubar

    clubar
    Takze odporucate obchodovat zo zahranicnými shopmi ako je to potom s clom tovar je sice lacnejsi ale musim zaplatit aj clo v tomto pripade ked to beriem za ucelom predaja zo zahranicia ak sa nepletiem..
    Daju sa nadviazat kontakty aby som bral priamo z vyroby ved aj velkosklady maju svojych dodavatelov...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ja ti odporucam hlavne hladat,.. kto hlada najde...

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    clubar Pozri príspevok
    Takze odporucate obchodovat zo zahranicnými shopmi ako je to potom s clom tovar je sice lacnejsi ale musim zaplatit aj clo v tomto pripade ked to beriem za ucelom predaja zo zahranicia ak sa nepletiem..
    Daju sa nadviazat kontakty aby som bral priamo z vyroby ved aj velkosklady maju svojych dodavatelov...

    clo sa vramci EU neplati..a vyrobca ti v malom predavat asi nebude alebo sa to neoplati s ohladom na dopravu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.