Zavrieť

Porady

bezstratova komprimacia filmu

Vedel by mi niekto poradit ako mozem bezstratovo skomprimovat dvd film (dvd format VOB IFO) na divx? Alebo do akeho formatu mozem bezstratovo skomprimovat dvd film.

Este by som potreboval poradit, ze aky je najlepsi format pre dvd film aby bol v najlepsiej moznej kvalite?

A nakoniec aky je rozdiel medzi DVD-R a DVD+R. Dakujem za odpovede.
Usporiadat
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

pokial davaš niečo na DVD+R tak to odtial dáš len prekopírovaním na disk a nasledným upravením, uzavretím disku a vypálením na DVD-R.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Lukáš 142 Pozri príspevok
Ja som som nemyslel prevzorkovanie HD DVD ale normalneho DVD.

A pokial nejaky DVD prehravac nedokaze prehrat DVD+R je mozne ho nejakou zmenou prehrat? Alebo je potrebne ho napalit na DVD-R?
Ak nedokaze prehravac prehrat DVD+R, mozno by mu vedel pomoct novy firmware, ale neviem ci to je technicky mozne (ak by to bolo len o firmware, tak hej, ak je to o fyzickych vlastnostiach mechaniky, tak nie).
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

Chobot Pozri príspevok
Ak máš DVD vo fotmáte DVD video (kde sú súbory vob, ifo,...), tak nič nekonvertuj, ale urob kópiu DVD 1:1. Pozor ale na ochranu autorských práv, niektoré filmy ti nepôjdu len tak skopírovať, budeš musieť to DVD najprv ripnúť (odstrániť ochranu) a potom napáliť ako DVD video.
dakujem, este mi prosim vysvetli ako sa ripuje
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

TomasHC Pozri príspevok
Ak nedokaze prehravac prehrat DVD+R, mozno by mu vedel pomoct novy firmware, ale neviem ci to je technicky mozne (ak by to bolo len o firmware, tak hej, ak je to o fyzickych vlastnostiach mechaniky, tak nie).
Skusal si to niekedy na nejakom prehravaci, alebo to bol len napad?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

skus google dvd ripper
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Lukáš 142 Pozri príspevok
Skusal si to niekedy na nejakom prehravaci, alebo to bol len napad?
Nie neskusal, ja nemam DVD prehravac Su to len domnienky. Ved si pozri ten svoj na nete, mozno je pren nejaky novy firmware. Paradoxne najlepsia podpora byva na roznych cinskych linux-based prehravacoch
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

TomasHC Pozri príspevok
Nie neskusal, ja nemam DVD prehravac Su to len domnienky. Ved si pozri ten svoj na nete, mozno je pren nejaky novy firmware. Paradoxne najlepsia podpora byva na roznych cinskych linux-based prehravacoch
No ja som pozeral podporu pre moj prehravac ale som tam nasiel len prirucku, ale v manuali som nasiel, ze novy firmware je mozne k mojmu prehravacu stiahnut.

Ak by si nahodou vedel ako stiahnem novy firmware pre SAMSUNG prehravac tak by som ti bol velmi vdacny
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Dovolim si zopakovat otazocku:
DVD Samsung HR777 - navod
Citujem:
UKONCENIE A PREHRAVANIE NA INYCH DVD PREHRAVACOCH
- Ak chcete svoj DVD disk prehravat na inych DVD prehravacoch, musite vykonat ukoncenie disku.

Pouzitie DVD +/- R diskov
- Ak chcete disk prehravat na inom prehravaci ako je tento rekorder, mali by ste jeho ukoncenie zrusit.

Prosim pekne to pisu v jednom odstavci asi 5 riadkov od seba, tak teda otazka - finalizovat disk po jeho napaleni na vysie uvedenom DVD recordery alebo nie?

Ak dobre chapem, tak po finalizacii / ukonceniu disku sa uz na disk neda nahravat. Ale na co je to dobre, zmysel???
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Lukáš 142 Pozri príspevok
No ja som pozeral podporu pre moj prehravac ale som tam nasiel len prirucku, ale v manuali som nasiel, ze novy firmware je mozne k mojmu prehravacu stiahnut.

Ak by si nahodou vedel ako stiahnem novy firmware pre SAMSUNG prehravac tak by som ti bol velmi vdacny
Jasne, najdem, stiahnem a pridem k Tebe domov, donesiem si kavu a mineralku a upgradnem Ti to...
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

TomasHC Pozri príspevok
Jasne, najdem, stiahnem a pridem k Tebe domov, donesiem si kavu a mineralku a upgradnem Ti to...
Ja som to myslel tak, ci by si mi nevedel poradit kde by som mohol stiahnut (najst) ten firmware na moj dvd prehravac. Je to SAMSUNG DVD-V660. Jasne, ze si to viem aj sam upgradnut ale neviem kde to mam stiahnut lebo na stanke samsungu som to nenasiel, iba manual. A vies tak porad.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

nieje to nahodou V6600 ?
Ak hej tak na to FW nieje
Naposledy upravil Fero11 : 05.01.10 at 15:45
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Lukáš 142 Pozri príspevok
Ja som to myslel tak, ci by si mi nevedel poradit kde by som mohol stiahnut (najst) ten firmware na moj dvd prehravac. Je to SAMSUNG DVD-V660. Jasne, ze si to viem aj sam upgradnut ale neviem kde to mam stiahnut lebo na stanke samsungu som to nenasiel, iba manual. A vies tak porad.
Ja zvyknem pouzit GOOGLE
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

Fero11 Pozri príspevok
nieje to nahodou V6600 ?
Ak hej tak na to FW nieje
ano je to V6600, skoda, ze sa tam neda aktualizovat, no co uz.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

kergulaan Pozri príspevok
Dovolim si zopakovat otazocku:
DVD Samsung HR777 - navod
Citujem:
UKONCENIE A PREHRAVANIE NA INYCH DVD PREHRAVACOCH
- Ak chcete svoj DVD disk prehravat na inych DVD prehravacoch, musite vykonat ukoncenie disku.

Pouzitie DVD +/- R diskov
- Ak chcete disk prehravat na inom prehravaci ako je tento rekorder, mali by ste jeho ukoncenie zrusit.

Prosim pekne to pisu v jednom odstavci asi 5 riadkov od seba, tak teda otazka - finalizovat disk po jeho napaleni na vysie uvedenom DVD recordery alebo nie?

Ak dobre chapem, tak po finalizacii / ukonceniu disku sa uz na disk neda nahravat. Ale na co je to dobre, zmysel???
Myslím že neuzatvorený disk by si mal aj tak problém prehrať na iných prehrávačoch.
Veď to vyskúšaj. Disk neuzavri, vyskúšaj v inom prehrávači. Ak ho prehrá, je to v poriadku, ak nie tak ho skús uzavrieť. Najhoršie čo sa ti môže stať je, že prídeš o jedno DVD ( približne 0,30€) ktoré sa nebude dať prehrať na inom prehrávači. Na tvojom by sa malo dať prehrať stále.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Lukáš 142 Pozri príspevok
dakujem, este mi prosim vysvetli ako sa ripuje
Stiahni tento torrent, máš tam návod aj inštalačné súbory na príslušný softvér.

http://thepiratebay.org/torrent/3809...Drip.like_aXXo

Ak nechceš sťahovať celé, tu je z toho len návod priamo na stránke:

http://www.scribd.com/doc/228719/Cre...Drip-like-aXXo
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať