Zavrieť

Porady

Nadokenne rolety

Predpokladam, ze s tymto riesenim treba ratat uz pri projekte- zvysenie okenneho otvoru? Ked mam v projekte vysku okenneho otvoru 1400mm a chcel by som nadokenne rolety, tak musim pridat rad tehal aby som dostal dalsich 250mm na roletu? Alebo odstranit preklady s tym, ze potom by bol veniec zaroven preklad?
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
pivko Pozri príspevok
Tak to mu museli zle zamerať ,lebo ja mám také v paneláku a keď ich montovali tak nesekali ani 1mm. Je pravda , teraz som to zmeral že aj keď roletu vytiahnem úplne hore tak zo skla v okne/nie aj s rámom/ mi zaberá roleta 15cmTak že ako to najjednoduchšie riešiť ak sa mi nechce šalovať preklady ,ale použiť prefabrikáty?
Najskôr si musíte vybrať rolety.Preto aby ste vedeli aké majú rozmery.Potom môžete rozmýšlať nad tým ako sa to namontuje.Výrobcovia roliet majú na svojich stránkach požadované hodnoty.Ak vám môžem doporučiť tak markob.Montoval som od nich tisíce výrobkov nemal som jedinú reklamáciu.Z mojej strany najmaximálnejšia spokojnosť.
http://www.mtech.sk/katalog/1207-Rolety/
0 0
vierca7 vierca7

vierca7 je offline (nepripojený) vierca7

zdravim, viete mi poradit, kde by som zohnala ten popruh na vonkajsie rolety? v hornbachu ziadna sanca, male obchody detto, uz aj do galanterie ma poslali a nic.
0 0
radek666 radek666

radek666 je offline (nepripojený) radek666

vierca7 Pozri príspevok
zdravim, viete mi poradit, kde by som zohnala ten popruh na vonkajsie rolety? v hornbachu ziadna sanca, male obchody detto, uz aj do galanterie ma poslali a nic.
popruh máš ploský cca 1cm široký alebo máš šnúru s kruhovým prierezom???
0 0
vierca7 vierca7

vierca7 je offline (nepripojený) vierca7

radek, popruh je plosky, sirka 1,2 cm.
0 0
radek666 radek666

radek666 je offline (nepripojený) radek666

vierca7 Pozri príspevok
radek, popruh je plosky, sirka 1,2 cm.
u nás majú takéto šnúry v železiarstve. ale záleží aké máte vy ma tu máme všehochuť. alebo skús z vášho okolia nakontaktovať nejakú firmu ktorá vyrába alebo montuje rolety (tých firiem je jak hub po daždi - západ slovenska)
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
železiarstva,obchody s nábytkom,bytové doplnky,metrový textil.V obchodoch ako baumax nájdete vyskoobrátovy kvalitou mizerný tovar.
0 0
vierca7 vierca7

vierca7 je offline (nepripojený) vierca7

dakujem, uz som nasla nejaku firmu, snad to bude to, co hladam. inak u nas ani zeleziarstva take nemali...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať