Zavrieť

Porady

ako sa nieco take moze stat?

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Dnes vecer som sa s otvorenymi ustami zahladela na televizne spravy a top spravu dnesneho dna o dobabranej akcii na letisku v Poprade pri vycviku psa a nasledny odlet s vybusninou do Irska. O tom, ze tam pochybilo viac ludi, nie je sporu, ale nakoniec ma presiel mraz, kedze dost casto som lietajucim pasazierom, ze by sa to tak mne mohlo ocitnut v batozine...brrr
Usporiadat
Fajoska Fajoska

Fajoska je offline (nepripojený) Fajoska

Tak bolo tam viacero matúcich informácií... vzorka nebola v batožine, oni si nemôžu dovoliť dať to priamo do kufra alebo cestovnej tašky. Vrajsa to nechciac dajako prenieslo na popruh zvonka batožiny... to je nakoniec jedno, nemalo sa to stať. No čo na to povedať?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

To vsetko preto, ze sa uz idu vsetci z toho terorizmu pokakat. Pritom aj tak ide iba o taku symptomaticku liecbu a pricina sa aj tak neriesi. Pokial mocne staty vo svete budu presadzovat nespravodlivost na ukor slabych silou, potial bude silniet terorizmus a moznu skolit tych policajtov a psov, kolko chcu.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
no ja tie ich cvicenia moc nemusim-viem ze niekde trenovat či cvičit musia, ale pri predstave, ze do lietadla alebo busu nabehnu kuklaci a hulakaju.....niekedy sa mi to zda moc prehnane, lebo finguju rôzne situacie a ked nastane realita, tak je často krat o inom....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V prvom rade bola zle vypracovaná metodika výcviku psa, niekto si neodfajkol splnenie a niekto z riadiacich si neodfajkol kontrolu splnenia.
Asi každý uzná že psa cvičiť treba denne a nedá sa to so safalátkami a povedať mu že to je TNT, hexogén alebo amatol
Ale keby nejaký arab napr čo býval v Trnave prepašoval trhavinu do lietadla a spravil by nejaký nový kúsok ako Lýbijci nad Škotskom tak by bolo Slovensko ešte slávnejšie
Sice je pravda že bežnú trhavinu možno rozpustiť na variči v hrnčeku a nič sa nestane, ale čo ak sa nájde niekto kto má trhavinu a druhý čo má zašitú rozbušku a stretli by sa, to by bol cirkus. Aj pištoľ kým nie je nabitá je len kus železa, lenže nikde nie vylúčené že sa môžu niekde pištole a náboje stretnúť.
Aj tak sú podľa mňa inteligenti, to mal podľa mňa vinník sadnúť na prvé lietadlo do Dublinu a trhavinu si doniesť osobne, a nebol by žiadny problém.
Asi je tam už profesionálna deformácia.
Pyrotechnik nemôže mať profesionálnu deformáciu, a pomýli sa v živote len raz.
0 0
miramax1 miramax1

miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

To, čo sa stalo je veľká blamáž pre Slovensko. Som zvedavá, kto okrem psa, ktorý nenašiel výbušninu bude za spackanú akciu zodpovedný.
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

katarina.j Pozri príspevok
no ja tie ich cvicenia moc nemusim-viem ze niekde trenovat či cvičit musia, ale pri predstave, ze do lietadla alebo busu nabehnu kuklaci a hulakaju.....niekedy sa mi to zda moc prehnane, lebo finguju rôzne situacie a ked nastane realita, tak je často krat o inom....
Je to relatívne- ak nám pomôžu chválime ich, keď urobia zle haníme. Zažiala som situáciu že sa po futbalovom zápase strhla v meste bitka a vďaka kukláčom bolo asi o 3 minúty po nej, no nechcela by som zažiť situáciu mojej kolegyne ktorá s manželom kráčala po chodníku, obzerala výklady a pri jednom sa zastavila a komentovala. Keď sa jej zdalo že jej neodpovedá otočila sa a on už ležal po zásahu kukláča na chodníku lebo v blízkosti prebiehala nejaká ich akcia. Nemusím dodávať že ten poctivec bol z toho asi 2 dni vyklepaný.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
SMatilda Pozri príspevok
Je to relatívne- ak nám pomôžu chválime ich, keď urobia zle haníme. Zažiala som situáciu že sa po futbalovom zápase strhla v meste bitka a vďaka kukláčom bolo asi o 3 minúty po nej, no nechcela by som zažiť situáciu mojej kolegyne ktorá s manželom kráčala po chodníku, obzerala výklady a pri jednom sa zastavila a komentovala. Keď sa jej zdalo že jej neodpovedá otočila sa a on už ležal po zásahu kukláča na chodníku lebo v blízkosti prebiehala nejaká ich akcia. Nemusím dodávať že ten poctivec bol z toho asi 2 dni vyklepaný.
no mala som na mysli ze často krat je realita úplne ina ako ich fingovane cvicenia. aj ludsky faktor môže zlyhat, zbytocne tvrdia kompetentní, ze napr. pracovnik v ozbrojenych silach nesmie zlyhat v ziadnej situacii,musi ju vediet bezpecne posudit a rychlo konat....tak to je dobra blbost. ved aj tí kompetentni trepnu blbost a čakaju ze sa pracovnik bude spravat ako stroj.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Mne absolútne prekáža zľahčovanie celého prípadu zo strany Slovenskej republiky a jej predstaviteľov. Predstavte si, že ten občan by cestoval do niektorej z ázijských krajín alebo krajín Blízkeho východu, bez milosti by skončil trestom smrti. V každej civilizovanej krajine by minister vnútra v takomto prípade sám od seba ponúkol demisiu. Dúfam, že poškodený občan požiada o náhradu nemajetkovej ujmy, čo zaplatíme síce všetci z vlastného vrecka, ale možno to aspoň časť obyvateľov prinúti rozmýšlať nad tým, čo za bolševickú luzu to neustále volí.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Mne zas prekáža, že sa z toho robí taký cirkus, namiesto toho aby naši politici držali spolu a našu krajinu bránili rozmazavajú to, ako keby to bolo "božie dopustenie" .Len nech sa všetci nepokakajú, mišomišo má pravdu...
No prečo asi to robia ? onedlho idú voľby ...zasadať budú málo, tak treba robiť tlačovky na tlačovky...fuj čo sme to za štát jeden proti druhému, tak sa ozaj zviditeľníme...
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
slavica Pozri príspevok
Mne zas prekáža, že sa z toho robí taký cirkus, namiesto toho aby naši politici držali spolu a našu krajinu bránili rozmazavajú to, ako keby to bolo "božie dopustenie" .Len nech sa všetci nepokakajú, mišomišo má pravdu...
No prečo asi to robia ? onedlho idú voľby ...zasadať budú málo, tak treba robiť tlačovky na tlačovky...fuj čo sme to za štát jeden proti druhému, tak sa ozaj zviditeľníme...
A pred čím treba našu krajinu brániť? Pred šlendriánstvom orgánov, ktoré majú v náplni práce brániť túto krajinu a jej občanov a namiesto toho ju kompromitujú svojim diletantským konaním a takmer spôsobia trestné stíhanie vlastného občana v inom štáte. Tu nejde o pokakanie, ono je to totiž na „posr...“. Naozaj fuj, čo sme to za štát, zviditeľnili sme sa aj bez jedného proti druhému. Nehľadajme vinu, v tých ktorí na to poukazujú ale v tých, ktorí to spôsobili.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
miramax1 Pozri príspevok
To, čo sa stalo je veľká blamáž pre Slovensko. Som zvedavá, kto okrem psa, ktorý nenašiel výbušninu bude za spackanú akciu zodpovedný.
....žeby ...?????

NEVERÍM ! ! !
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Myslím si, že v každej politicky vyspelej a kultúrnejšej krajine, ako je naše Slovensko by pri takomto blamáži minister vnútra okamžite odstúpil. Sám od seba ...... A čo sa tu deje? Nič, všetko odnesie ten na najnižšom stupni v hierarchii.


Z celej situácie mi napadá jeden vtip:
Čo je napísané na tričko pyrotechnika na chrbte?
0 0
JTOMA JTOMA

JTOMA je offline (nepripojený) JTOMA

Slavica má úplnú pravdu. Zvolebnieva sa tak každá "kauza" je dobrá na zviditeľnenie svojich často uletených názorov,ktoré prinesú pár percent... Zhodli by sme sa akurát v jednom - NEMALO SA TO STAŤ. Osobne si myslím, že politikárčenie v tomto štáte prerástlo únosné medze. Všetkým bez rozdielu ide o osobný prospech a nie o službu národu, ktorou sa vehementne oháňajú. Keby to bolo inak, neboli by sme svedkami toho čo vidíme a zažívame denne....
0 0
fulmaja fulmaja

fulmaja je offline (nepripojený) fulmaja

miramax1 Pozri príspevok
To, čo sa stalo je veľká blamáž pre Slovensko. Som zvedavá, kto okrem psa, ktorý nenašiel výbušninu bude za spackanú akciu zodpovedný.
Asi ten funkčne najnižší bude zodpovedný. Kto iný?
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
fulmaja Pozri príspevok
Asi ten funkčne najnižší bude zodpovedný. Kto iný?
Zákon padajúceho HOVNA ! Hádam nechcete aby odstúpil minister.Na Slovensku???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ten večerníčkový seriál " A je to" to bol prvé čo ma napadlo
ako inak mohla dopadnúť akcia hneď po silvestri, "bol odvolaný k inej úlohe" čo ak by zmeškal pol deci na uvítanie v roku 2010. alebo že by pes bol na pivo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Neriešim príspevky ostatných , každý má svojim spôsobom pravdu ....

Ale jednoznačne mi do tejto témy nezapadajú kukláči .

Psovod a pes ? .....no nejak musia cvičiť ...
Pes nezachytil stopu ? ...no čo už , nedostane odmenu , lebo on po tejto ide a nie po kontrabante ...

Skôr by som sa pozastavil nad tým , v akej múdrej hlave sa zrodil takýto nápad ...keď už nechceli dať za figuranta človeka , povedzme tzv . známeho pre toho psa , tak čo bránilo v tom , aby nejakého dotyčného cestujúceho na túto eventualitu požiadali ...?????

Aj na iných fórach sa toto preberá ... na jednom z nich som sa stretol s názorom a teda tvrdá realita by postihla chudáka cestujúceho .
Ide totiž o to , čo by sa stalo v prípade , ak by tento výcvik aplikovali na cestujúcom , ktorý sa iným smerom rozhodol letieť ....čo by tak asi povedali v takom Thajsku ....tam sa pre menšie delikty stavia odsúdený pred guľomet ...a ani svätená voda nepomohla viacerým , ba ani pápež ....aj silné vlády západnej Európy sa mohli rozliať na kolomaž
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
buchač Pozri príspevok
Neriešim príspevky ostatných , každý má svojim spôsobom pravdu ....

Ale jednoznačne mi do tejto témy nezapadajú kukláči .

Psovod a pes ? .....no nejak musia cvičiť ...
Pes nezachytil stopu ? ...no čo už , nedostane odmenu , lebo on po tejto ide a nie po kontrabante ...

Skôr by som sa pozastavil nad tým , v akej múdrej hlave sa zrodil takýto nápad ...keď už nechceli dať za figuranta človeka , povedzme tzv . známeho pre toho psa , tak čo bránilo v tom , aby nejakého dotyčného cestujúceho na túto eventualitu požiadali ...?????

Aj na iných fórach sa toto preberá ... na jednom z nich som sa stretol s názorom a teda tvrdá realita by postihla chudáka cestujúceho .
Ide totiž o to , čo by sa stalo v prípade , ak by tento výcvik aplikovali na cestujúcom , ktorý sa iným smerom rozhodol letieť ....čo by tak asi povedali v takom Thajsku ....tam sa pre menšie delikty stavia odsúdený pred guľomet ...a ani svätená voda nepomohla viacerým , ba ani pápež ....aj silné vlády západnej Európy sa mohli rozliať na kolomaž
Tak to by bol áááááááákýýýýýýýýýýý prúser. A pred volbami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať