Zavrieť

Porady

Gynekológ v Košiciach

Košičanky, viete mi poradiť dobrého gynekológa/gyčku? Kamarátka mi dala kontakt na Dr. Janovského, ževraj je niekde na Hlavnej ulici, že je dobrý,
má na mieste nový ultrazvuk a všeličo moderného, ale že sa niekedy čaká
na termín až 2 týždne. Potrebujem zmeniť moju staručkú gynekologičku, lebo
nekráča s dobou a u nás veľký výber nie je.
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Saška, ja som teraz menila gynekologičku a zobrali ma do Medicínskeho centra v Košiciach (pri Bielom dome) - dostala som k tomu centru na odporúčanie jedného známeho už negynekológa ... sú tam dvaja lekári Melich a Matis (tuším) ...

skús sa pozrieť na ich stránku: http://www.vitaj.sk/mck/

objednávky robia celkom v pohode - volala som v piatok a objednali ma na najbližší utorok
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
nadine nadine

nadine je offline (nepripojený) nadine

Ahoj,
tak ja z Med.centra chcem odísť, myslím si, že práve tam vobec nejdú s dobou. A majú tam nepríjemnú sestričku. Kamarátka sa sťažovala na prístup Dr.Matisa a druhá išla na operáciu, lebo Dr.Melich liečil niečo iné, čo mal. A musí ich tam človek dokopať k tomu, aby ho konečne objednali na USG. Osobne mám negatívne pocity z tohto zariadenia.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Skúste:
www.gynweb.sk
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Janovsky je fajn, len je dost tazke sa k nemu dostat.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Ďakujem za tipy. Už som si našla milého, sympatického a veľmi pomahajuceho primara u nas v nemocnici. Urobil mi už všelijaké vyšetrenia a snaži sa radiť
ako čo najskôr počať druhého potomka. Len sa to zatiaľ akosi nedarí, ale nádej zomiera posledná
0 0
Andrea2304 Andrea2304

Andrea2304 je offline (nepripojený) Andrea2304

Keď sa môžem spýtať, o akého primára ide? Mne by sa tiež asi zišla zmena gynekológa. Tiež mám problém otehotnieť a dobré rady a správna liečba sa vždy zíjdu.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Neviem odkiaľ si, lebo ten primár dr. Kilej je v Kráľovskom Chlmci.
0 0
Andrea2304 Andrea2304

Andrea2304 je offline (nepripojený) Andrea2304

Ďakujem za odpoveď, ja som myslela niekoho v Košiciach.
0 0
*agatha* *agatha*

*agatha* je offline (nepripojený) *agatha*

ahojte, keby ešte niekto potreboval info ohľadom zadanej témy - mám výborné referencie na MUDr. Lajša a MUDr. Demkova. obaja pracujú na poliklinike sever na komenského ulici v KE. obaja majú ultrazvuk a sú ľudskí.
0 0
Lienočka Lienočka

Lienočka je offline (nepripojený) Lienočka

Ahojte, viem že je to staršia téma. Ale teraz som našla túto tému a chcem tiež pridať svoj názor a skúsenosť. Ja chodim do Medicinskeho centra v KE a tiez hľadám nového gynekológa. Súhlasím s názorom vyššie uvedeným. Sestrička je tam veľmi nepríjemná, asi, že čo ma otravujete. A lekár? O nič lepšie. Ja mám viacero problémov a v podstate keď ma vidí tak si myslím, že mu už leziem na nervy, pretože nevie čo mi je a ani ako to ma liečiť. Takže skúša. Zatiaľ je to len horšie a nič sa nezlepšuje. Takže naozaj ak máte nejaké problémy, ktoré potrebujete riešiť tak nie v MC. Ale ak ste zdravá a len potrebujete mať niekde kartu, tak to Vám bude vyhovovať. Takých tam majú radi, tým sa netreba veľmi venovať. Ale prijmem každé info o dobrom gynekológovi, ktorí sa snaží pacientke pomôcť.
0 0
majunka majunka

majunka je offline (nepripojený) majunka

mozem sa na nieco spytat?...mala som sex bez ochrany,..ale priatel to robil po prvy krat,ze sa miloval bez kondomu,...myslela som si ci niesom tehotna,...ale odradzuje ma moje spicate brucho,..proste,..ze tvrde je v podbrusku,a tam kde je zaludok je v pohode,...-preto je spicate,....no,..zacala som uvazovat,ci to nieje rakovina vajecnika.:-(...neviem,...lebo priznaky mam aj z tehotenstva nieco aj z rakoviny,...tak neviem,...casto som unavena,a slaba:-(.neviem,..dakujem.majunka
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

majunka diagnostikovať cez internet tehotenstvo alebo nádor ti veru nebude nik. Na tvojom mieste by som sa okamžite odobrala na vyšetrenie k lekárovi.
0 0
Aiculka Aiculka

Aiculka je offline (nepripojený) Aiculka

pridavam skusenost, ja som chodila k Dr. Luptakovej na ul.Hroncovu, teraz namiesto nej tam ordinuje asi jej syn Marcel.. ja som mala problem s ich sestrickou, mam pocit ze niet mudrejsej zeny ako je ona a stale ked som tam volala ci som sa chcela objednat resp. pod., tam ma len odkurila a vravela ze nema na mna cas, ked to slo asi 3x po sebe, tak som sa tak nastvala, ze uz som tam neprisla.. no lekar mozno je fajn, bola som tam len raz, ked ordinoval on, neviem, este je asi absolvent, ale robil sa sikovny
0 0
snelik snelik

snelik je offline (nepripojený) snelik

ja osobne som chodila ku Demkovi a nebol velmi ustretový pretoze ak potrebujete vysetrit prsniky preco by ste si mali sadat na kozu?
0 0
Aiculka Aiculka

Aiculka je offline (nepripojený) Aiculka

kolko ludi, tolko chuti... mate viaceri skusenosti s Dr. Demkom , resp. inymi co su v Polik. Sever? dik
0 0
kukuli kukuli

kukuli je offline (nepripojený) kukuli

ahoj,z vlastnej skusenosti,by som rada poradila super lekara. MUDr. Adama ml. je gynekolog-onkolog,porodnik. pracoval na klinike na juhu, teraz je v novej nemocnici.niekto ma mozno iny nazor ale ja som s nim bola uplne spokojna ako s odbornikom.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Aiculka Pozri príspevok
pridavam skusenost, ja som chodila k Dr. Luptakovej na ul.Hroncovu, teraz namiesto nej tam ordinuje asi jej syn Marcel.. ja som mala problem s ich sestrickou, mam pocit ze niet mudrejsej zeny ako je ona a stale ked som tam volala ci som sa chcela objednat resp. pod., tam ma len odkurila a vravela ze nema na mna cas, ked to slo asi 3x po sebe, tak som sa tak nastvala, ze uz som tam neprisla.. no lekar mozno je fajn, bola som tam len raz, ked ordinoval on, neviem, este je asi absolvent, ale robil sa sikovny

... ona ale najmudrejsia je . V tom jej malom mikrosvete, kde moze rozhodovat a ma pocit, ze ma moc.
Mne si takyto ludia smiesni. Ale fakt je ten, ze ma to tiez nastve a castokrat aj znechuti.Potom vojdem k lekarovi a ten v najvacsej pohode.
Potom sa takato " sestricka " alebo " uradnicka " dostane do prostriedia ktore nepozna a je z nej odrazu celkom obycajny clovek, ani naznak po arogancii.
Je to zcasti aj nasa chyba, ze dovolime takymto ludom, aby sa takto spravali a neohradime sa.
0 0
Aiculka Aiculka

Aiculka je offline (nepripojený) Aiculka

ako hovoris, problem moze byt aj vo mne, lebo nerada vytvaram konflikty a radsej som ticho a nic nepoviem... Ale ked sa tak zamyslim,ze to som bola len jedna pacientka, kt. vobec nepozna, a potom ako sa sprava k ostatnym?!,... asi dobre meno ambulancii nerobi...
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Ahojte Košičania ja mám veľmi príjemného a dobrého gynekológa Dr. Sedliak / liečí aj detičky / sídli na Juhu na poliklinike / Rastislavova / aj ma operoval a každý mesiac mi berie krv atď. Už som tam dostala moje štyri kamarátky a nedajú na neho dopustiť. Jednoducho je dobrý len má dosť ľudí ale keď sa objednáš tak ideš ku nemu do týždňa. / Zároveň robí menšie zákroky hlavne laserom / v ordinácii má všetko všeljaké ultrazvuky atd. Mám na neho aj mobil ked Vám bude treba dáva každému ked ste po operácií a odchádzate domov. Prajem pekný večer.
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Baby, potrebujem zistiť, kde momentálne ordinuje MUDr. Zuzana Trebuňová. Chodila som k nej a bola som maximálne spokojná, ale teraz pracuje niekde inde. Sestrička sa vyjadrila, že si robí atestáciu, ale nič bližšie nechce prezradiť. Asi sa boja, že im ujde to kvantum pacientiek, ktoré tam chodili. Tak dajte vedieť nejaké info, ak viete.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať