Zavrieť

Porady

založenie bank.účtu v Lichtenštajnsku

Chcem sa opýtať na možnosť založiť bankový účet v Licht. cez internet.ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    darma Pozri príspevok
    Chcem sa opýtať na možnosť založiť bankový účet v Licht. cez internet.ďakujem
    Obávam sa, že Fruni a Šebečšák nie sú členmi Porady, tak neviem, či ti niekto poradí....

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Vzhladom na to, ze Europska komisia schvalila smernicu ktorej sa pracovne vravi "poznaj svojho zakaznika", ktora sa tyka financnych institucii, tak cez net si uz dnes ucet nikde v EU nezalozis. Resp. sice mozes vyplnit udaje ktore budu pripradene k uctu, avsak pri podpise zmluvy o ucte musis predlozit autorizovanemu pracovnikovi doklad totoznosti. Bud pride ten pracovnik za tebou, alebo musis ist osobne do banky, alebo do zahranicnej pobocky banky. Takze mozes si napr otvorit ucet cez telefon vo Velkej Britani, ale zmluvu budes podpisovat v pobocke tej istej banky na Slovensku a tu ti zaroven skontroluju doklady totoznosti ktore ofotia do spisu.
    A este jedna vec. Lichtenstejnske banky posielaju vsetky udaje ich danovemu radu a ten ma zmluvu o spolupraci s nasim, takze o uctoch slovenskych fyzickych a pravnickych osob dostava automaticky informacie aj nase Slovenske danove urady. Ak chces aby ti stat nevidel na peniaze, daj mi vediet cez privatnu postu a poradim ti ako na to. Verejne to pisat nebudem.
    Roman80 Mam dotaz na teba, posles mi prosim na seba mailovy kontakt? nedovoli mi odoslat spravu... Dik.
    mozno, osobna navsteva. riesil som podobny problem, ked este PayPal nebral Slovenske emboss karty. cesi boli vtedy o krok vpred. bohuzial, tiez osobne.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ale viem ti pomoct so zalozenim uctu v inch danovych rajoch. Budes potrebovat 2 apostilovane kopie dokladov totoznosti (pas, obciansky) a 1 original dokladu zktoreho je mozne overit tvoju adresu (faktura za telefon, elektriku..)

    založenie bank.účtu v Lichtenštajnsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.