Zavrieť

Porady

Klávesnica k notebooku

Prosím o radu, mám nový NT HP pavilion a chcela som si k nemu pomocou redukcie pripojiť klávesnicu. Ale nefunguje. Neviem prečo, poradíte mi? Mám dve klávesnice jednu HP a druhú Chicony a ani jedna nejde.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Preco ju pripajas pomocou redukcie a akej redukcie?? Tie klavesnice sa nedaju napojit priam cez USB port? (dnes je uz standard)

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    no vidíš, mám asi 4-ročnú klávesnicu ešte na kolíkovú koncovku. a nechce sa mi kupovať novú kvôli NT, tak som dnes kúpila len redukciu a nejde to. koncovka aj redukcia (USB) sú rovnakej - fialovej farby.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    anka_p Pozri príspevok
    no vidíš, mám asi 4-ročnú klávesnicu ešte na kolíkovú koncovku. a nechce sa mi kupovať novú kvôli NT, tak som dnes kúpila len redukciu a nejde to. koncovka aj redukcia (USB) sú rovnakej - fialovej farby.
    ja mám tiež starú klávesnicu a tú pripájam cez taký starší typ redukcie. Tie nové redukcie vraj nie vždy fungujú...

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    anka_p Pozri príspevok
    tak nechápem, ak nefungujú, prečo ich predávajú
    Lebo s niektorymi klavesnicami funguju, s niektorymi nie. Najlepsie funguju take unoverzality ako pisal Blankake.

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Chod ju vymeniť do obchodu kde si ju kupovala a aby ti zas nedali nepodarok rovno si zober na NB aj jednu z klavesníc, a keď ani nová redukcia nepojde, tak nech sa aspoň hanbia čo to za šmejdy predávajú!

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Takže: bola som v obchode, kde som ju kúpila. Mám s nimi dobré vzťahy tak som sa ani nehádala. Malý majiteľov syn (ozaj zlatý) mi tú redukciu zobral naspäť, priznal že s niektorými klávesnicami nefungujú a odporučil mi kúpiť klávesnicu na USB, čo som saj urobila. Chcela som redukciu ako bola na tej fotke, ale iné ani nemali. Povedal, že sa už neoplatí redukcie ani kupovať, ked sú klávesnice teraz také lacné.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    anka_p Pozri príspevok
    Takže: bola som v obchode, kde som ju kúpila. Mám s nimi dobré vzťahy tak som sa ani nehádala. Malý majiteľov syn (ozaj zlatý) mi tú redukciu zobral naspäť, priznal že s niektorými klávesnicami nefungujú a odporučil mi kúpiť klávesnicu na USB, čo som saj urobila. Chcela som redukciu ako bola na tej fotke, ale iné ani nemali. Povedal, že sa už neoplatí redukcie ani kupovať, ked sú klávesnice teraz také lacné.
    To je pravda, že klávesnice sú už dnes lacné... a tú redukciu (čo som priložila na obrázku vyššie) už asi nezoženieš - je hooooodne staráááá (ale slúži).

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    dalid Pozri príspevok
    To bolo asi najrýchlejšie riešnie, nech ti dlho dobre slúži
    Ďakujem, práve píšem na novej a aj všetkým ostatným ďakujem za rady.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.