Zavrieť

Porady

poskytovanie informacii

dobry den.dieta bolo zverene do mojej starostlivosti,otec dietata nas okrem sudov nekontaktuje.mozem ziadat lekarku a ucitelky,aby nepodavali o dietati informacie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Podľa Dohovoru o právach dieťaťa má každé dieťa právo na starostlivosť zo strany oboch rodičov. Na druhej strane aj rodič, ktorému ďieťa nebolo zverené má právo vedieť - v akom prostredí vyrastá, aký je jeho zdravotný stav a pod. Viem, že niektoré školy majú vnútorný predpis a návševu dieťaťa musí odsúhlasiť rodič, ktorému je dieťa zverené. Informácie o dieťati mu však poskytnú, rovnako lekár.
    Poskytnuté informácie (otcovi dieťaťa) o dieťati majú nejaký negatívny vplyv na plnohodnotný vývoj dieťaťa alebo iba na Vás...?

    jana987 je offline (nepripojený) jana987

    jana987
    dakujem za ironicku poznamku nakoniec.pre informaciu:syna pred jeho otcom neschovavam.chcem sa len vyhnut moznym neprijemnostiam a zneuzivaniu informacii.napriklad aj toho,ze pred mojim synom sa zjavi cudzi pre nho clovek,a bude tvrdit,ze je ocko a strasne ho lubi!pritom navstevy urcene sudom nevyuziva.detom sa take veci dodatocne tazko vysvetluju.

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    jana987 Pozri príspevok
    dakujem za ironicku poznamku nakoniec.pre informaciu:syna pred jeho otcom neschovavam.chcem sa len vyhnut moznym neprijemnostiam a zneuzivaniu informacii.napriklad aj toho,ze pred mojim synom sa zjavi cudzi pre nho clovek,a bude tvrdit,ze je ocko a strasne ho lubi!pritom navstevy urcene sudom nevyuziva.detom sa take veci dodatocne tazko vysvetluju.

    Myslím si,že keď sa bude chceť zjaviť,tak sa zjaví.To by Tvoj syn musel chodiť po kanáloch.Ale,keď sa nestará v čase na to určenom,nepredpokladám,že sa bude mimo neho. Keď osud bude chcieť,aby sa stretli,tak sa stretnú,či sa Ti ti bude páčiť,alebo nie.S tým musíš vždy počítať a nenahovárať si že "nikdy v živote!"

    katrine je offline (nepripojený) katrine

    katrine
    absolutne ta chapem, tiez som tym presla, otec dietata sa so synom nestretaval, potom hej, potom sa zas dva roky neukazal a tak dokola....tiez som sa na to pytala aj v skolke, bolo mi povedane, ze pokial neprinesiem zo sudu zakaz styku, tak mu to nemozu zakazat...co aj chapem. o zdravotnom stave sa otec urcite ma pravo informovat u lekara, je to predsa aj jeho dieta....treba vydrzat, ono sa to casom utrasie....moj maly teraz chodi k otcovi na vikendy a maly ho zboznuje...drzim palce a prajem pevne nervy

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    jana987 Pozri príspevok
    dakujem za ironicku poznamku nakoniec
    Nemyslel som to zle... Ludia občas bývajú zlostní a odnesú si to deti. Uz len poukážem na to čo som povedal - môžeš vysvetliť v škole, škôlke situáciu a pochybujem, že ho k malému pustia...

    jana987 je offline (nepripojený) jana987

    jana987
    dakujem za radu.ja si tiez nemyslim,zaby si odrazu spomenul na dieta,ale nahoda je blbec.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    jana987 Pozri príspevok
    dakujem za radu.ja si tiez nemyslim,zaby si odrazu spomenul na dieta,ale nahoda je blbec.
    No vidíš, a máš po starostiach......

    poskytovanie informacii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.