Zavrieť

Porady

nazor na mikrotenove papuce

Nesuvisi to celkom so zdravim, ale automaty na mikrotenove papuce (sacky) je vidiet vacsinou pred dverami doktorov. Take papuce stoja 0,5€ a da sa povedat, ze su to jednorazovky, takze ak niekto chodi castejsie k lekarovy a nieje na tom financne lepsie, tak aj to hodne ukroji z rozpoctu.
Na jednej chodbe je 5 lekarov a pauce vyzaduje len jeden (to akokeby mu nestacil stotisicovy plat a kazdy rok ho vidim na novom aute).
K tomuto lekarovy sa z vonka ide cez 3 dvere a ani pred jednymi dverami nieje rohoz na ocistenie topanok (ostatny lekary maju rohoz)
Ja si nebudem z domu jak ch*j nosit vlastne papuce (niekedy tam mal galose, neviem preco ich vyhodil).
Podla mna tieto mikrotenove papuce su velmi neekologicke (jak aj to gulate puzdro v ktorom su) uz davnejsie som pocul ze po celom svete sa povaluje 4 miliardy takychto mikrot. sackov a tie sa nerozlozia za menej ako 250 rokov.
Inak tych 5 ambulancii upratuje jedna upratovacka, takze to na jedneho lekara nevyjde viac ako 100€
Aky mate nazor na take neekologicke papuce pred ambulanciami
sorry za pravopis
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Fero11 Pozri príspevok
Ja som nezacal s politikou, ja som zacal o ekologii a nikto nevie, kto za tou fotkou je co ked to skutocne ........
ferino,uz neblbni....
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Monika Kováčová Pozri príspevok
K téme: názor, nenázor... je to v zákone č. 553/2007 V Y H L Á Š K A
Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky
z 15. augusta 2007, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o požiadavkách na prevádzku zdravotníckych zariadení z hľadiska ochrany zdravia, konkrétne v § 5 ods. 4, kde sa uvázda:
(4) Návleky na obuv pre návštevy sa nepoužívajú.
Precital som si ten paragraf. Treti odstavec som len preletel, ale ako pises v stvrtom to je napisane, ale to je napisane tak ako keby to platilo pre navstevy v nemocnici (myslim lozkove casti (ak ides pozret znameho))
Plati to aj pre obvodne strediska ?
Dalo by sa asi o tom diskutovat (ak raz v zakone nieje uvedene konkretne, tak si to vacsinou kazdy vysvetli vo svoj prospech)
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

ano, jedná sa o zavlečenie infekcie, ale potom by mali mať všetci vstupujúci do takej miestnosti návleky, vrátane lekára prichádzajúceho z ulice a setričky, podobne aj iní kolgovia, ktorí vchádzajú počas dňa do spomínanej-sterilnej ambulancii.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Na dverach ma lekar napisane, vstup len v navlekoch (pripominam, je to obycajny obvodny prakticky lekar)
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

V tom prípade to považujem za šikanovanie, tam nemá táto forma "hygieny" opodstatnenie. Celkom určite vo vlhkom počasí postačí pred dverami ambulancie samočitiaca rohož.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fero11 Pozri príspevok
Na dverach ma lekar napisane, vstup len v navlekoch (pripominam, je to obycajny obvodny prakticky lekar)
Tak pri sledovaní dnešných TV novín na Markíze ma skoro kleplo ....
http://video.markiza.sk/archiv-tv-ma...D_entity=38595

Z jedného z príspevkov sa človek na Slovensku dozvie , že pri vstupe do ordinácie sa

PACIENT MUSÍ VYZUŤ ....

Ej , ej , čudujem sa , že žiaden z rodičov ctenej pani MUDR . X .Y. ručne a stručne nevysvetlil podstatu Hippokratovej prísahy....

...Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím....
....hm , totálny výsmech ...
Ak budem túto prísahu dodržiavať a poriadne spĺňať, nech sa mi dožičí žiť navždy šťastne, nech sa dožijem úcty všetkých ľudí a nech sa radujem z plodov svojho umenia. Ak ju však poruším či poškvrním, nech sa mi stane pravý opak.“
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
Tak pri sledovaní dnešných TV novín na Markíze ma skoro kleplo ....
http://video.markiza.sk/archiv-tv-ma...D_entity=38595

Z jedného z príspevkov sa človek na Slovensku dozvie , že pri vstupe do ordinácie sa

PACIENT MUSÍ VYZUŤ ....

Ej , ej , čudujem sa , že žiaden z rodičov ctenej pani MUDR . X .Y. ručne a stručne nevysvetlil podstatu Hippokratovej prísahy....


....hm , totálny výsmech ...
..


...ani nevrav..lebo nemôžem napísať, ako som ju počastovala!!!..sa čudujem tým rodičom...choré a bosé deti....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať