Zavrieť

Porady

Chybajuci doklad o uhrade

Dobry vecer, chcela by som sa opytat, ak je na fakture uvedene, ze bola uhradena v hotovosti,ale nie je k tomu doklad o uhrade, teda ani prijmovy ani vydavkovy doklad podpisany od prijemcu, staci, aby bolo na fakture uvedene, ze bola uhradena v hotovosti? A teda mozem uhradu zauctovat?
Dakujem za odpoved
Usporiadat
paťuška paťuška

paťuška je offline (nepripojený) paťuška

No dočkala som sa, za túto "službu" chcú 4 eurá. Nuž čo, ak chcem doklad, musím zaplatiť. Uvidím čo na to povie konateľ, snáď ma nepošle do čerta. Ale trvalo im to takmer 2 mesiace - sila...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Aj keď firma zanikla nemá likvidátora ? Likvidátor by ti mohol dať doklad o prevzatí financií. Skús sa spojiť aj s bývalým vlastníkom firmy, nech ti príjmový doklad dodatočne potvrdí. Je to lepšie ako viesť faktúru ako pohľadávku.
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

chcela by som poprosiť o radu,
konateľ uhradil phm z účtu, zistila som to z výpisu z banky ale chýba mi blok z pokladne o zaplatení, ako toto zaúčtovať? (dph si zrejme nemôžem uplatniť)
ďakujem
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
KatarinaNR Pozri príspevok
chcela by som poprosiť o radu,
konateľ uhradil phm z účtu, zistila som to z výpisu z banky ale chýba mi blok z pokladne o zaplatení, ako toto zaúčtovať? (dph si zrejme nemôžem uplatniť)
ďakujem
§51 odst.1 písma.) a ost. hovorí kedy a za akých podmienok máme uplatniť právo odpočítať daň . Musíš mať doklad, ak nemáš tak by som to posúdila , ako súkromná platba . DPH nemáš na základe čoho odpočítať .
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

Zitka a ako túto súkromnú platbu zaúčtovať?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
KatarinaNR Pozri príspevok
Zitka a ako túto súkromnú platbu zaúčtovať?
napr.
http://www.porada.sk/t71257-platba-s...tml#post628899
1 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

KatarinaNR Pozri príspevok
chcela by som poprosiť o radu,
konateľ uhradil phm z účtu, zistila som to z výpisu z banky ale chýba mi blok z pokladne o zaplatení, ako toto zaúčtovať? (dph si zrejme nemôžem uplatniť)
ďakujem
Nedá sa zavolať na ČS a poprosiť ich o fotokópiu ?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať