Zavrieť

Porady

ADOBE

psps psps

psps je offline (nepripojený) psps

Potrebujem súrne pomoc. V témach sú niekedy súbody v pdf s ikonkou adobe. Aby ste vedeli o čo sa jedná, je to napríklad v téme daň z motorových vozidiel 2010, hneď v prvom príspevku sú tri také ikony. Určite sú dosť cenné informácie a mne to ani za.......... nejde otvoriť. Aká je to verzia Adobe? Ja som to skúšala otvoriť vo verzii 8.2 - 9.3 a nejde. Prosím poradťe mi!
Usporiadat
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Dobrú noc a prajem ti sny plné nápadov.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

psps Pozri príspevok
neotvorí sa mi tabuľka ako na tvojom obrázku, mne sa otvorí preberanie súboru.
Keď Ti prehliadač rovno preberá súbor, treba nastaviť, aby sa Ťa najprv opýtal, že či chceš súbor otvoriť alebo uložiť s možnosťou výberu miesta uloženia.
V Mozille napr. takto:
Nástroje/Možnosti/Hlavné a v časti Preberanie súborov označiť možnosť Vždy sa opýtať, kam súbory uložiť a potom budeš môcť zvoliť cestu uloženia aj program, pomocou ktorého sa má súbor otvoriť.
Naposledy upravil Blankake : 14.01.10 at 07:09
0 0
psps psps

psps je offline (nepripojený) psps

Blankake Pozri príspevok
Keď Ti prehliadač rovno preberá súbor, treba nastaviť, aby sa Ťa najprv opýtal, že či chceš súbor otvoriť alebo uložiť s možnosťou výberu miesta uloženia.
V Mozille napr. takto:
Nástroje/Možnosti/Hlavné a v časti Preberanie súborov označiť možnosť Vždy sa opýtať, kam súbory uložiť a potom budeš môcť zvoliť cestu uloženia aj program, pomocou ktorého sa má súbor otvoriť.
Nastavila som, reštartovala a nič. Stále len jedna tabuľka len blikne a otvorí sa preberanie.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

psps Pozri príspevok
Nastavila som, reštartovala a nič. Stále len jedna tabuľka len blikne a otvorí sa preberanie.
Mohla by si ešte skúsiť preinštalovať Mozillu.
0 0
psps psps

psps je offline (nepripojený) psps

Huráááááááááááááááááááááá, už mi to ide a viete nakoniec ako jednoducho. Stačí na tú ikonu kliknúť pravým tlačidlom, vybrať Uložiť odkaz ako... a tam už si vyberem akýkoľvek program v ktorom ho chcem uložiť. Nejde to síce napriamo, ale už to aspoň otvorím. No ešte sa budem musieť veeeeeeeeeeľa učiť. ďakujem všetkým čo sa týmto zaoberali. No a idem na tie dane.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Ty nemáš klikať na ikonu, ale na text-odkaz, ktorý sa ti podčiarkne, keď priblížiš myšku....
0 0
psps psps

psps je offline (nepripojený) psps

Samozrejme, že na text, zle som sa vyjadrila. Keby som klikala na ikonu, tak by som uložila akurát tak obrázok. Dík
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať