Zavrieť

Porady

Poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi

Prosím Vás o radu...
V práci mi bolo pridelené referenské vozidlo a preto by som si chcela zabezpečiť poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi. V ktorej poisťovni je to v súčastnosti najvýhodnejšie, prípadne aké máte osobné skusenosti???
Ďakujem
Naposledy upravil marmajs : 19.01.10 at 07:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peter977 je offline (nepripojený) peter977

    Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac peter977
    Dobrý deň,

    dôležité je vedieť, či je to vozdilo havaríjne poistené alebo nie!
    Dosť to zaváži

    Vyberajte si poisťovňu s maximálne 10 % spoluúčasťou.

    Ak chcete bližšie informácie napíšte na :peter.kral...post.sk

    lenka46 je offline (nepripojený) lenka46

    lenka46
    momentalne som otcovi uzatvarala v qbe poistovni cez intaernet rocna splatka je 63 eur len zalezi na aku sumu to chcete a tak

    stewo je offline (nepripojený) stewo

    stewo
    treba si hlavne prestudovat poistne podmienky a hlavne vyluky z poistenia.Ak dobre viem ,lebo mam tiez z tym dost skusenosti , tie poistky su stale na dva veci :-) , skodu sposobenu na firemnom aute vam nik nepreplati.Na to je vyluka z poistenia,taktiez strata a kradez zverenych veci.Ak vam ukradnu napr firmeny notebook z auta ,tak vam to tiez nik nezaplati lebo ste ho napr.nemala ulozeny v kufri MV.A pri kradezi veci z kufra je na to HP vozidla.Nepozerajte na cenu poistenia ale prestudujte si hlavne vyluky z poistenia na co sa poistenie nevztahuje.Potom pochopite ze je vam tato poistka zbytocna.Ja som mal tiez taketo poistenie v Allianzi a skodu v hodnote 650 Eur som si hradil sam.Ak zamestnavatel od vas vyzaduje taketo poistenie , bolo by dobre k pracovnej zmluve podpisat dodatok k zmluve , ze vy si poistenie uzatvorite take a v takej poistovni aku vam vyberie zamestnavatel , ale ze v pripade skody si z danej poistky likviduje a vybavuje skodu zamestnavatel sam alebo jej poverena osoba.Tym sa vyhnete mnozstvu problemov.

    peter977 je offline (nepripojený) peter977

    Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac peter977
    lenka46 Pozri príspevok
    momentalne som otcovi uzatvarala v qbe poistovni cez intaernet rocna splatka je 63 eur len zalezi na aku sumu to chcete a tak
    Lenka poistné sa vypočíta podľa hrubého ročné príjmu!

    Takže niekomu to môže výjsť aj 2x drahšie!

    Okrem toho poisťoval by som v poisťovni, kde nie je toľko výluk, nie ako v qbe

    Poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.