Zavrieť

Porady

Da sa penazna vyhra (za znalost, skusenost) z uctovneho hladiska uznat ako vydavok?

Dobry den. Som zivnostnicka, podnikam v odbore sluzieb-zabezpecenia tovaru a jeho dovoz. Podnikam cez internet, kde okrem vykonanych "zakaziek" uverejnujem aj take "odborne clanky"-nieco na sposob "webovej knihy". Ak pisem na urcitu temu, pre nazornu ukazku si dotycnu vec kupim, vyfotim, dam na stranku-je to opodstatneny vydavok-propagujem tu vec. Teraz sa mi vsak jedna o nieco celkom ine.
Rozmyslam o honorovani skusenosti inych ludi. Uz som sa na vyplacanie peniazmi pytala uctovnicky. Zavrhla to s tym, ze by to slo z mojho vrecka. Vtedy sa vsak jednalo o sutaz. Teraz je to vyslovene o tom istom, co robim ja (kupim tovar-odfotim-dam na stranku), akurat, ze by to bola skusenost niekoho ineho (cize, niekto kupi-ziska skusenost-odfoti-posle mne na mail a ja dam na stranku). Mozno by mi "nahraval" 1 fakt. Zatial su vsetky moje spravy verejne. Rozdiel sa prejavi, ked svoje clanky vyhradim pre zakaznikov, a obycajne oznamy a taketo honorovane spravy by zostali verejne.
Poradi niekto? Mozno sa taketo honorovanie spaja s nejakym povolenim, ktore musim mat (nieco ako maju herne).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Da sa penazna vyhra (za znalost, skusenost) z uctovneho hladiska uznat ako vydavok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.