Zavrieť

Porady

Usporiadat
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
londay Pozri príspevok
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, kde nájdem na stránke www.drsr.sk tlačivo na ročné hlásenie za rok 2009, kde sa dá do neho vpisovať a nasla som len v pdf formáte do ktorého sa nedá vpisovať. Vidím tam len za rok 2008. Ďakujem.
Za rok 2009 ešte nie je
0 0
AMM AMM

AMM je offline (nepripojený) AMM

Zamestnancovi uplatňujem dodatočne daňový bonus vo výške 100 EUR v ročnom zúčtovaní.
Kde to mám uviesť v hlásení? V tlačive o časti IV-Daňový bonus v riadku C je iba DB vyplatený z prostriedkov zamestnávateľa, ale podľa poučenia to musí byť vyplatené do 31.1.2010. Keďže to uplatňujem v ročnom zúčtovaní, ktoré robím teraz, kde to mám uviesť v hlásení? Ako si to inak zamestnávateľ vysporiada so štátom?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

teraz podávaš Hlásenie za rok 2009, takže ak si bonus uplatňuje až teraz, najskôr sa to prejaví v prehľade za 1. štvrťrok a potom v hlásení za rok 2010.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

AMM Pozri príspevok
Zamestnancovi uplatňujem dodatočne daňový bonus vo výške 100 EUR v ročnom zúčtovaní.
Kde to mám uviesť v hlásení? V tlačive o časti IV-Daňový bonus v riadku C je iba DB vyplatený z prostriedkov zamestnávateľa, ale podľa poučenia to musí byť vyplatené do 31.1.2010. Keďže to uplatňujem v ročnom zúčtovaní, ktoré robím teraz, kde to mám uviesť v hlásení? Ako si to inak zamestnávateľ vysporiada so štátom?
ročné hlásenie sú vlastne zrátané všetky štyri štvrťročné prehľady dokopy, takže doplatený bonus neuvádzaš v hlásení za rok 2009, ale až za rok 2010
0 0
AMM AMM

AMM je offline (nepripojený) AMM

ďakujem vám :-)
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Robím mzdy v Money S3 a chcem sa opýtať: Hlásenie mi tlačí tak, že ak bol nejaký dohodár u nás 5x, tak mi ho vytlačí do 5 tabuliek, nakoľko v tomto programe sa stále akoby objavil nový pracovník, zase ho treba vytvoriť. Mám aj na DÚ písať toho istého do 5 tabuliek?
A ešte, aj u Vás žiadajú na DÚ odovzdať výkaz aj na riadnej pretlači aj na nosiči? Bola som upozornená pracovníčkou DÚ, že v oboch formách a musia sedieť s predtlačou. V mojom programe mi robí len podklad na vyhotovenie Hlásenia, hlásenie sa formatovo nezhoduje s pretlačou ktorú má DÚ. No vraj to musí byť presne v tej podobe, lebo to budú snímať a potom budú kontrolovať, či to navzájom sedí...Teda zrejme na ich stránke sa musí vypisovať a nahrať na CD.
0 0
linda991 linda991

linda991 je offline (nepripojený) linda991

na strane 2 hlásenia pribudla dolu kolonka "Predkladám V.časť hlásenia aj na médiu". Stačí zaslať hlásenie len v papierovej forme alebo sa niečo zmenilo?
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Linda, veď v predchádzajúcom príspevku som písala, že ma upozorňovala na DÚ, že aj v papierovej aj na médiu...
0 0
nela07 nela07

nela07 je offline (nepripojený) nela07

Tlačivo už je na stránke drsr.


http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/..._BM&cID=6_0_BM
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou

len to by tá stránka mohla aj niekedy fungovať
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Veru, veru, nič sa z toho nedá otvoriť... krúti sa koliesko krúti, len kedy sa dokrúti... Dúfam, že do konca marca...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jara Pozri príspevok
Veru, veru, nič sa z toho nedá otvoriť... krúti sa koliesko krúti, len kedy sa dokrúti... Dúfam, že do konca marca...
Mne sa nedá vyplniť rok ani daňový úrad - zostáva to hnede a nepustí ma do tretej strany ...
0 0
mirhu mirhu

mirhu je offline (nepripojený) mirhu

Mirka
rodina1 Pozri príspevok
Dohodári so zrážkovou daňou a v časti V neuvádzajú. Len dohodári, ktorí mali príjem zdaňovaný preddavkovou daňou.
Ak máme pracovníčku, ktorá dostala v decembrovej mzde mzdu za 12/09 a aj odchodné, ktoré jej však nebolo vyplatené, na DU bola odvedená len dan z vyplatenej mzdy,
odchodne aj dan z neho--co s tym? visí mi to ako nevyplatena mzda ani dan nebola odvedena,
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Jara Pozri príspevok
Veru, veru, nič sa z toho nedá otvoriť... krúti sa koliesko krúti, len kedy sa dokrúti... Dúfam, že do konca marca...

ja som sa tam dostala, skúsim prilepiť link, možno to pôjde aj vám otvoriť



http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...ElVRS82XzBfQk4!
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Treba byť trpezlivý, náhodou mne sa dnes už z 12 pokusov podarili tri urobiť a dokonca aj vytlačiť. Už ich mám urobiť len 21 - takže v pohodéééééé
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ja som už aj kávu urobila a vypila a tlačivo stále nejde otvoriť..koliesko sa krúti a krúti
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Timka problém je asi v tom, že je to zazipované a mne to v tomto formáte nejde otvoriť...
1 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Mne to včera išlo v poriadku, otvárala som to viackrát za sebou.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Otvoriť to otvorím, len písať sa mi tam nedá. Už som skúšala zmeniť na Adobe ale mám len verziu Adobe Reader 9 a na ten sa tiež nedá písať... Je to na porazenie...
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Jara Pozri príspevok
Otvoriť to otvorím, len písať sa mi tam nedá. Už som skúšala zmeniť na Adobe ale mám len verziu Adobe Reader 9 a na ten sa tiež nedá písať... Je to na porazenie...
Písať sa nedá, ak si to nevieš nastaviť. Ja vypisujem priamo na drsr.sk a bez problémov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať