Zavrieť

Porady

zapĺňanie e-shopu

zdravím, mám triviálnu otázku /žiadne skúsenosti/, chcem sa opýtať, ako zapĺňate tovarovými fotkami svoj e- shop ? Viem, že sa dajú kopírovať fotky od fotiek dodávateľa /pokiaľ ich má vytvorené a nie je ich veľa/, pri väčších množstvách tovaru vraj na to existujú súbory na stiahnutie/ale neviem, aké a ako sa volajú ?/a čo v prípade, ak si nakúpený tovar musím sám pofotiť a uložiť do e -shopu, ako to urobiť, aby to vyzeralo profesionálne a nie aby mi tam v pozadí bolo vidieť napr. plávajúcu podlahu ? Sú na to nejaké free download programi ? Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nakupdomov je offline (nepripojený) nakupdomov

    šialenec nakupdomov
    odfotiš fotku a upravíš vo photoshope..
    ja dávam všetky foto na stránku ručne. existujú hromadné importy na stránku ale myslím že ide importovať iba text.
    papapa

    matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

    matus-x1
    Alebo si nájmi nejakého fotografa. Ja mám to šťastie, že môj známi je fotograf, tak ten mi tovar nafotí profesionálne.

    Ak to chceš skúsiť sám tak si daj veľkú bielu plachtu ako pozadie, nastav svetlá z viacerých uhlov a pohraj sa s foťákom a potom s výslednými fotkami v nejakom grafickom editore.

    MiroM4 je offline (nepripojený) MiroM4

    MiroM4
    Mrg Pozri príspevok
    a čo v prípade, ak si nakúpený tovar musím sám pofotiť a uložiť do e -shopu, ako to urobiť, aby to vyzeralo profesionálne a nie aby mi tam v pozadí bolo vidieť napr. plávajúcu podlahu ?
    Ked raz nieco nafotis amatersky, ziaden program na svete ti z toho nespravi profesionalnu fotku. Phoptoshop moze dat prec tu tvoju plavajucu podlahu, ale je ovela jednoduchsie nafotit vsetko hned kvalitne, ako sa potom babrat s photoshopom, hlavne ak tych fotiek treba vela.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.