Zavrieť

Porady

Ako zistím podla IP adresy komu patrí alebo koho je ??

Man
Mám už 11 nekompletných objednávok z tej istej IP adresy ....... vždy sa týkajú akcioveho tovaru alebo služby. Predpokladám že konkurencia a rád by som vedel ktorá ??? Za pomoc revanš ........ vdaka
Usporiadat
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ahoj,

ak si do google dás zistenie IP adresy, tak ti vyskočí veľa možností. Problémy sú dva.

1. Veľa IP čiek je premenlivých a môže teda smerovať inde. Alebo k zdroju

2. Je množstvo programov na zmenu IP, takže človek, ktorý ti to posiela už môže mat zmenene IP. Ide o to, že ten program zmení len koncovku a začiatok zostane rovnaký. Ale ajtak koncoviek je miliarda kombinácií a tak je zcela nemožné vypátrať presne niekoho podľa IP.

To je len v amerických filmoch.

ALE je samozrejme možnosť, že človek s tou IP má stabilnú adresu a teda ho nájdeš. Držím palce, aby si odhalil takého hajzla smradľavého ;-)
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Dantess Pozri príspevok
Ahoj,

ak si do google dás zistenie IP adresy, tak ti vyskočí veľa možností. Problémy sú dva.

1. Veľa IP čiek je premenlivých a môže teda smerovať inde. Alebo k zdroju

2. Je množstvo programov na zmenu IP, takže človek, ktorý ti to posiela už môže mat zmenene IP. Ide o to, že ten program zmení len koncovku a začiatok zostane rovnaký. Ale ajtak koncoviek je miliarda kombinácií a tak je zcela nemožné vypátrať presne niekoho podľa IP.

To je len v amerických filmoch.

ALE je samozrejme možnosť, že človek s tou IP má stabilnú adresu a teda ho nájdeš. Držím palce, aby si odhalil takého hajzla smradľavého ;-)
vdaka za redu ......... naštastie škodu nespravil , zatiaľ . skúsim ... ten google ma nenapadol
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

j.sch Pozri príspevok
vdaka za redu ......... naštastie škodu nespravil , zatiaľ . skúsim ... ten google ma nenapadol
Daj si do googla hľadať IP address locator, vyhodí ti kvantum stránok, ktoré identifikujú zadanú IP adresu. Ale presného majiteľa asi nezistiš, určite ale zistíš jeho lokáciu prípadne jeho providera. Treba skúsiť čo najviac vyhľadávačov, možno z toho množstva informácií, čo nájdu dokážeš aspoň približne lokalizovať odosielateľa.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
jj tak ako hovorí chobot. Ono ti to lokalizuje len hrubú lokáciu, ale možno v nej nájdeš nejakú konkurenciu... Ale potom čo dalej ?! Začneš robiť tiež pofiderný objednávky ? Zostáva len jedna možnosť... Zmlátiť ho jak psa
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Chobot Pozri príspevok
Daj si do googla hľadať IP address locator, vyhodí ti kvantum stránok, ktoré identifikujú zadanú IP adresu. Ale presného majiteľa asi nezistiš, určite ale zistíš jeho lokáciu prípadne jeho providera. Treba skúsiť čo najviac vyhľadávačov, možno z toho množstva informácií, čo nájdu dokážeš aspoň približne lokalizovať odosielateľa.
Vdaka .. nepocodil som ... som amatér , priznávam

Hladaná IP je :95.103.107.46 ....... viem že BA , viem že t-com


Nedá sa zistiť viac ???
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Stiahol som si program na zistenie IP. Zistilo mi to veľa, ale osoba si dala zablokovat všetky kontaktné údaje, takže som nezistil nič. Viem len, že je z BA a má net od slovak telecomu. Skús možno kontaktovať ich
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

Slovak Telecom a iné takéto firmy ti žiadne údaje o svojich zákazníkoch neposkytnú. Keďže ale chodia objednávky stále z tej istej adresy, je takmer isté, že nemá dynamickú IP, ale zase pri robení takýchto vecí sa využívajú vo veľkom Internetové kaviarne...jediné čo ma napadá je (ak rozumieš robeniu stránok) zakázať prístupú na stránku z danej IP adresy...robí sa to takto (je to až naspodku) -> http://www.jakpsatweb.cz/server/htaccess.html
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
marian152 Pozri príspevok
Slovak Telecom a iné takéto firmy ti žiadne údaje o svojich zákazníkoch neposkytnú. Keďže ale chodia objednávky stále z tej istej adresy, je takmer isté, že nemá dynamickú IP, ale zase pri robení takýchto vecí sa využívajú vo veľkom Internetové kaviarne...jediné čo ma napadá je (ak rozumieš robeniu stránok) zakázať prístupú na stránku z danej IP adresy...robí sa to takto (je to až naspodku) -> http://www.jakpsatweb.cz/server/htaccess.html
no dá mu BAN na IP a ten "objednávateľ" si ju zmení cez proxy a sme tam, kde sme začali... Odporúčam dať BAN na to IP a ak sa objaví IP s rovnakým začiatkom, tak si objednávku nevšímať...
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Dantess Pozri príspevok
no dá mu BAN na IP a ten "objednávateľ" si ju zmení cez proxy a sme tam, kde sme začali... Odporúčam dať BAN na to IP a ak sa objaví IP s rovnakým začiatkom, tak si objednávku nevšímať...
Vdaka. Nemám problém že sa pozrie na stránku , ale som zvedavý kto ..
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
marian152 Pozri príspevok
Slovak Telecom a iné takéto firmy ti žiadne údaje o svojich zákazníkoch neposkytnú. Keďže ale chodia objednávky stále z tej istej adresy, je takmer isté, že nemá dynamickú IP, ale zase pri robení takýchto vecí sa využívajú vo veľkom Internetové kaviarne...jediné čo ma napadá je (ak rozumieš robeniu stránok) zakázať prístupú na stránku z danej IP adresy...robí sa to takto (je to až naspodku) -> http://www.jakpsatweb.cz/server/htaccess.html
Vdaka ......... Ja som zvedavý KTO??
0 0
marian152 marian152

marian152 je offline (nepripojený) marian152

...to nezistíš...podľa mňa...
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
marian152 Pozri príspevok
...to nezistíš...podľa mňa...
Vdaka ......... čo už technika bolšája
.... keby niekto z Vás v BA kvety potreboval .... napíšte
0 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

nezistis. to by bolo potom veeeelmi jednoduche v tom svete.
zvlast nie cez nejaku verejnu sluzbu ku ktorej sa dostanes za par sekund cez google.
odhalit sa da, ale jedine ak o to ide nejakym organom cinnym v trestnom konani v tomto pripade by oslovili t-com, nech prezradi komu bola vtedy a vtedy pridelena IP adresa (neviem ako je to v zakone ukotvene). To je pre t-com ako organizaciu ktora ma vsetky zakaznikove udaje najmenej. Preto kriminalne zivly pouzivaju na trestnu cinnost i-net kaviarne .... ze uz kto sedel prave v tom a v tom cas za verejnym kompom to uz take jednoduche zistit nie je....
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
roman29 Pozri príspevok
nezistis. to by bolo potom veeeelmi jednoduche v tom svete.
zvlast nie cez nejaku verejnu sluzbu ku ktorej sa dostanes za par sekund cez google.
odhalit sa da, ale jedine ak o to ide nejakym organom cinnym v trestnom konani v tomto pripade by oslovili t-com, nech prezradi komu bola vtedy a vtedy pridelena IP adresa (neviem ako je to v zakone ukotvene). To je pre t-com ako organizaciu ktora ma vsetky zakaznikove udaje najmenej. Preto kriminalne zivly pouzivaju na trestnu cinnost i-net kaviarne .... ze uz kto sedel prave v tom a v tom cas za verejnym kompom to uz take jednoduche zistit nie je....
vdaka za rady ,... nenastala mi žiadna škoda ... Len som zvedavý kto je ešte "okrem mňa zvedavý "........ vďaka za všetky rady
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
To komu patri IP-cka zistis napriamo len vo velmi malo pripadoch. Ale vies si zistit 2 veci.

1. Kto je poskytovatel pripojenia do internetu toho kto toto robi. To zistis ked si zadas IP-cku na www.ripe.net.

2. Ako daleko sa od teba nachadza masina s tou IP-ckou. Aj to cosi napovie. Daj si hladat do googlu IP geolocator.

Kedze si pisal ze sa opakuje stale ta ista IP-cka, je dovod domnievat sa ze ta osoba ma staticku IP. (Zrejme ma doma alebo v praci DSL-cko alebo nieco podobne).

Na tvojom mieste by som podal trestne oznamenie na neznameho pachatela pre podozrenie zo spachania trestneho cinu podvodu podla § 221 Trestneho zakona a to v stadiu pripravy a pokusu. A nech si vysetrovatel zisti od poskytovatela pripojenia do Internetu kto je to. S tym nebude vobec ziadny problem.
0 0
roman100 roman100

roman100 je offline (nepripojený) roman100

snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac
IP adresa konkretneho človeka sa dá zistiť vložením počítadla/kódu/ na vlastnú www stránku zo stránky www.toplist.sk kde svoju stránku zaregistrujete.Potom sa to dá zistiť po prihlásení na tejto stránke.Čakám na revanš
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
To len zistis z akej IP clovek prisiel. Ale to uz vidi v statistike obchodu. To ze akej IP ten clovek chodi nie je vobec problem. Tu bol problem ze nevedel zistit kto v skutocnosti za tou IP-ckou je. CHAPES?
0 0
roman100 roman100

roman100 je offline (nepripojený) roman100

snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac
Dá sa tam zistiť aj konkrétne meno.
0 0
Jaroslav F Jaroslav F

Jaroslav F je offline (nepripojený) Jaroslav F

0902323947
profesional Pozri príspevok
To komu patri IP-cka zistis napriamo len vo velmi malo pripadoch. Ale vies si zistit 2 veci.

1. Kto je poskytovatel pripojenia do internetu toho kto toto robi. To zistis ked si zadas IP-cku na www.ripe.net.

2. Ako daleko sa od teba nachadza masina s tou IP-ckou. Aj to cosi napovie. Daj si hladat do googlu IP geolocator.

Kedze si pisal ze sa opakuje stale ta ista IP-cka, je dovod domnievat sa ze ta osoba ma staticku IP. (Zrejme ma doma alebo v praci DSL-cko alebo nieco podobne).

Na tvojom mieste by som podal trestne oznamenie na neznameho pachatela pre podozrenie zo spachania trestneho cinu podvodu podla § 221 Trestneho zakona a to v stadiu pripravy a pokusu. A nech si vysetrovatel zisti od poskytovatela pripojenia do Internetu kto je to. S tym nebude vobec ziadny problem.
toto určite nerob aj keby si urobil prvý vyšetrovateľ to zamietne. škoda žiadna, úmysel nezistíš, nedokázatelné, aj keby si rovno vedel že za tou IP je nejaký jožko. a čo. tebe to policajt nepovie. si treba dávať pozor na tuto IP alebo jednoducho zmeň spôsob platieb.
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Nezistis konkretne meno. To je totalna hlupost. Zistis tak max domenovy nazov k IP.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať