Zavrieť

Porady

pochvala riaditelom skoly

Dobry den,

prosim poradte, pise sa pochvala riaditelom skoly studentovi aj do katalogovych listov, osobneho spisu i na vysvedcenie? Kde najdeme nejake pokyny, ako sa ma postupovat?

Dakujem vopred za kazdu reakciu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    § 21 - triedny výkaz , katalógový list
    http://www.minedu.sk/data/USERDATA/L...y/2008_320.pdf

    pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

    optimista pe.pe
    Platí (osobný spis) podľa Metodického pokynu č. 8/2009-R zo 14. mája 2009 na hodnotenie a klasifikáciu žiakov stredných škôl - čl.22 bod 13.
    Naposledy upravil pe.pe : 27.01.10 at 19:02

    gerdusha je offline (nepripojený) gerdusha

    gerdusha
    o pochvale riaditelom je tam iba toto:
    (1)(3) Návrhy na udelenie pochvaly alebo iného ocenenia sa prerokujú v pedagogickej rade. Pochvala alebo iné ocenenie sa udeľuje spravidla na zhromaždení triedy alebo školy.

    z toho mi vyplyva, ze sa to pisomne nikde neuvadza??

    pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

    optimista pe.pe
    Gerdushka, bod 13. Posledný pred čl 23 viem, trošku zmätočne pôsobia tie červené škrty, pôvodné úpravy. Ale ak pôjdeš na www.minedu.sk , na lište vľavo nájdeš "Legislatíva" , potom vyberieš " Rezortné predpisy" , potom vyberieš "...rok 2009" , tak tam uvedený pokyn nájdeš aj bez červených opráv, je zozipovaný a sú tam aj vzory dokumentácie, vysvedčení a pod.

    gerdusha je offline (nepripojený) gerdusha

    gerdusha
    hups, citala som to, ale akosi som za opatrenia vo vychove brala iba tie negativne...dakujem, dakujem

    pochvala riaditelom skoly

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.