Zavrieť

Porady

Chyba aplikacie

Ahojte,
niekedy ked idem hrat nejaku hru na internete (Mozille) tak sa mi objavi toto:

Firefox.exe-chyba aplikacie
nastala vynimka unknown software exception (0xc000000d) v aplikacii na mieste 0x7817f029

su tam na vyber 2 moznosti, "zrusit" alebo "OK" ked kliknem na hociktore z toho vypne mi celu stranku.Prosim poradte stava sa mi to dost casto

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skontroluj či máš poslednú verziu mozilly .Skús to hrať napr. v opere či to urobí tiež.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Opera je internetový prehliadač. Pozri si stránku:
    http://www.opera-prehliadac.com/

    Tinkaaa je offline (nepripojený) Tinkaaa

    :D Tinkaaa
    no takze som aktualizovala mozillu na verziu 3.6 a potom som skusila ci ide ta hra ale opat mi to tam ukazalo.Stiahla som aj operu ale je tu jeden problem pise mi ze: "Nedá sa spojiť s proxy serverom. Prístup zamietnutý" nechce mi to nacitat ziadnu stranku neviete niekto preco?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Možno ti len chýba tzv. zásuvný modul. Pozri sa tu https://addons.mozilla.org/sk/firefox/browse/type:7
    a vyber potrebný, nainštaluj (prehliadač - nie počítač - bude žiadať reštart), potom by to malo fungovať.

    Tinkaaa je offline (nepripojený) Tinkaaa

    :D Tinkaaa
    No neviem ci je problem v zasuvnom module (flashplayer mam uz davno stiahnuty) lebo ostatne hry od toho isteho tvorcu idu.A neviete co by mohlo byt s tou Operou?toto iste mi robi aj s internetom explorerom otvorim ho ale nic sa mi nechce nacitat a pise mi tam ze "stranka sa neda zobrazit" mozilla ide v pohode.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Odinštaluj na skúšku firefox a skús potom operu a explorer.Ak to nepôjde zastav antivirový program či Ti to neblokuje.Pozri na firewall.

    Tinkaaa je offline (nepripojený) Tinkaaa

    :D Tinkaaa
    Ano uz to ide stacilo iba zakazat Link Skener a uz to fungovalo ! Dakujem vsetkym za rady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.