Zavrieť

Porady

Príspevok od UP.-osobná preprava

Prosím.Je možné zobrať príspevok od úp.na osobnú prepravu,kúpu auta ap.Som evidovaná už 3 mesiace.Ako postupovat ,nemám skúsenosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    capko456 je offline (nepripojený) capko456

    capko456
    tuta Pozri príspevok
    Podľa mojich vedomosti sa na túto činnosť príspevok neposkytuje.
    Moc ma to nepotešilo ,ale ďakujem.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    capko456 Pozri príspevok
    Moc ma to nepotešilo ,ale ďakujem.
    Capko o čo ide?
    Ved na tieto príspevky majú nárok aj bez evidencie na UP občania s ťažkým zdravotným postihnutím.

    Teda ako zdravý človek také príspevky nedostane. Nedomotala si čosi?

    capko456 je offline (nepripojený) capko456

    capko456
    Xanti Pozri príspevok
    Capko o čo ide?
    Ved na tieto príspevky majú nárok aj bez evidencie na UP občania s ťažkým zdravotným postihnutím.

    Teda ako zdravý človek také príspevky nedostane. Nedomotala si čosi?
    Nie.nadomotala,len som sa zle vyjadrila.Mám 37,bývame v mieste kde za prácou dochádzam aj 200km.Chcela som ,,už "niečo robit sama na seba lebo to cestovanie pri rodine neni bohviečo.Tak zvažujem na čo by som využila príspevok na založenie živnosti.Vrtajú mi v hlave dve veci ,bud malé fitnes alebo osobná preprava.Vyšt.som polnohospodársku školu ,no tá mi je tu nanič.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    capko456 Pozri príspevok
    Nie.nadomotala,len som sa zle vyjadrila.Mám 37,bývame v mieste kde za prácou dochádzam aj 200km.Chcela som ,,už "niečo robit sama na seba lebo to cestovanie pri rodine neni bohviečo.Tak zvažujem na čo by som využila príspevok na založenie živnosti.Vrtajú mi v hlave dve veci ,bud malé fitnes alebo osobná preprava.Vyšt.som polnohospodársku školu ,no tá mi je tu nanič.
    No teda, neviem či s tým Ti úrad práce pomôže.
    Skús si prezrieť na tejto stránke http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...?page_id=13117 ich príspevky čo poskytujú v rámci služieb zamestnanosti.

    Prečítaj si podmienky, možno prídeš na to čo by sa dalo urobiť.

    Ináč pokiaľ mám vedomosti, tak s príspevku na začatie podnikania nemôžeš kúpiť OMV.

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    úp príspevok neposkytuje na kúpu automobilu- len ne odvody, nájom( ak si v prenajatých priestoroch- na energie nie), na zariadenie prevádzky- kde chceš podnikať. potrebuješ mať vypracovaný podnikateľský zámer, kalkuláciu+ prijmy a výdavky na 3roky

    frndzalica je offline (nepripojený) frndzalica

    frndzalica
    Nad zriadením fitness centra ani neuvažuj ak nemáš platnú licenciu trénera I. a II. kvalifikačného stupňa trénera v kulturistike, fitness a silového trojboja. Po novom to živnostenský úrad žiada aby tu nezakladali fitká ľudia čo o cvičení nemajú ani šajnu

    Príspevok od UP.-osobná preprava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.