Zavrieť

Porady

Doporučte kaderníčku

Kočky, doporučte dobrú kaderníčku. Hlavne aby dobre strihala, a bola nápaditá. Neviem na taku natrafit a samozrejme som vzdy nespokojna ked vsetky tie laky a gely doma zmyjem. Teším sa na Vaše tipy.
Doplňam: v Bratislave
Naposledy upravil marama : 22.09.05 at 17:41
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    SALÓN ROSE- kaderníčka Ľubka, J.C.Hronského 18,(Račianske Mýto nad bývalým Pokrokom,teraz sú tam nejaké banky) MT:0911 525 555 P-Pia:9-20h.,so 10-17h.Robí moderné strihy,lahko upravitelné,nepreháňa to ani s gelmi a lakmi.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Minule som bola u kaderníčky a tá tam mala veľký diplom, že absolvovala KURZ STRIHOV, aj som sa potešila, že sa snaží a potom pozriem bližšie a tam rukou dopísané, že BEZ PRAXE ..., najradšej by som sa odtiaľ vyparila...

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Iveta
    Ja mám výbornú, chcelo by sa ti chodiť do Devínskej N.V.?
    Ivi ja som z Devínskej a neviem o žiadnej dobrej. Poraď mi, aby som nemusela chodiť do mesta. Vyskúšam.

    Iveta je offline (nepripojený) Iveta

    Iveta
    Luba2
    Ivi ja som z Devínskej a neviem o žiadnej dobrej. Poraď mi, aby som nemusela chodiť do mesta. Vyskúšam.
    poslala som ti SS

    marama je offline (nepripojený) marama

    marama
    Az teraz som sa dostala do debatky. No ja hladam presne taku, aby dobre strihala, malo to svih a aby som si doma potom nemusela robiť nejaké náročne natáčky al. fukane. Ivetka, radšej by som nejaku blizšie centra ale ak hovoriš ze je fakt dobra, posli aj mne SS. Dik.

    Dandy77 je offline (nepripojený) Dandy77

    Dandy77
    Ahojky,

    mohla by si mi pls dat kontakt na Tvoju kadernicku v DNV (ak je to este aktualna info, kedze tato diskusia ma 4 roky:-) )
    velka vdaka
    Daniela

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    V Ružinove na Miletičovej ulici číslo 43,geniálne striha jedine jej zverím moje vlasy a naozaj robí super účesy ja som s nou vždy spokojná na 100% Katarína Czáfíková 0903 309 782

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ja by som potrebovala podatit. V Presove kadernicku, so skusenostami, ktora chodi aj domov ku zakaznikom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.