Zavrieť

Porady

Históriá prihlasovacieho mena

Chcem sa opýtať ako sa dá vymazať história prihlasovacieho mena, to znamená,že keď sa napr . prihlasujem na post.sk a dám prvé písmeno,tak mi vyhodí všetky mená pod ktorým som sa v notebooku prihlasovala a to nechcem . Dá sa to vôbec??


Ďakujem,
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja to robím CC cleaner-om
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dudoamato dudoamato

dudoamato je offline (nepripojený) dudoamato

A čo je to CC-cleaner??
0 0
miramax1 miramax1

miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

CCleaner je výkonná aplikácia na odstránenie nepotrebných súborov z vášho počítača. Vlastnosti programu: - Systém (vyprázdni koš, odstráni dočasné súbory, vymaže schránku a výpisy pamäte, fragmenty súborov Chkdsk, súbory denníka Windows, odkazy v ponuke štart a na ploche); - Internet Explorer (vymaže dočasné internetové súbory, cookies, históriu, naposledy zadané URL adresy, súbory index.dat, poslednú adresu preberania súborov, automatické vypĺňanie formulárov); - Prieskumník Windows (vymaže výpis posledne otvorených súborov, zoznam posledne spustených programov v ponuke štart a iné položky MRU prieskumníka); CCleaner zároveň vymazáva údaje Old Prefetch, vyrovnávaciu pamäť usporiadania ponuky, oznámení v lište a pamäť okna a umiestnenia, históriu používateľského asistenta, súbory denníka IIS, ďalej obsahuje opravu odinštalátorov a vlastných súborov a priečinkov. Ďalšou časťou programu CCleaner je Integrita registrov v ktorej aplikácia dokáže vymazať chýbajúce zdieľané knižnice, nepoužívané prípony súborov, problémy s ActiveX a Class, typové knižnice, aplikácie, písma, cesty k aplikáciám, súbory pomocníka, inštalátor, nadbytočný softvér a pod ..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dudoamato Pozri príspevok
A čo je to CC-cleaner??
CCleaner je výkonná aplikácia na odstránenie nepotrebných súborov z vášho počítača.

Vlastnosti programu: - Systém (vyprázdni koš, odstráni dočasné súbory, vymaže schránku a výpisy pamäte, fragmenty súborov Chkdsk, súbory denníka Windows, odkazy v ponuke štart a na ploche); - Internet Explorer (vymaže dočasné internetové súbory, cookies, históriu, naposledy zadané URL adresy, súbory index.dat, poslednú adresu preberania súborov, automatické vypĺňanie formulárov); - Prieskumník Windows (vymaže výpis posledne otvorených súborov, zoznam posledne spustených programov v ponuke štart a iné položky MRU prieskumníka); CCleaner zároveň vymazáva údaje Old Prefetch, vyrovnávaciu pamäť usporiadania ponuky, oznámení v lište a pamäť okna a umiestnenia, históriu používateľského asistenta, súbory denníka IIS, ďalej obsahuje opravu odinštalátorov a vlastných súborov a priečinkov. Ďalšou časťou programu CCleaner je Integrita registrov v ktorej aplikácia dokáže vymazať chýbajúce zdieľané knižnice, nepoužívané prípony súborov, problémy s ActiveX a Class, typové knižnice, aplikácie, písma, cesty k aplikáciám, súbory pomocníka, inštalátor, nadbytočný softvér a pod ..
http://tahaj.sme.sk/software/748?rf=1

alebo

http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...ng_sk&aq=f&oq=
0 1
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Neviem ako v inych prehliadacoch ale ak pouzivas firefox, tak ak ti vyhodi vsetky mena, tak najdes na meno mysou a das delete (tak urobis so vsetkymi menami a ostanu ti len tie ktore chces
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Fero11 Pozri príspevok
Neviem ako v inych prehliadacoch ale ak pouzivas firefox, tak ak ti vyhodi vsetky mena, tak najdes na meno mysou a das delete (tak urobis so vsetkymi menami a ostanu ti len tie ktore chces
Ja sa pohybujem v zozname klavesnicou a pomocou Shift+Del zmazem vysvieteny riadok
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

O aký prehliadač ide?
CCleaner ja ísť s kanónom na zajace.
Každý prehliadač má tu možnosť to editovat alebo zmazať, v nastaveniach pohľadaj, tam kde je histŕia, aj tá sa dá zmazať a tam sú aj súkromné údaje a uložené heslá.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V prehliadači sa dá aj nastaviť, aby sa História automaticky zmazala po uzavretí prehliadača.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Mne CCleaner zakaždým zmaže nastavenia v MS Office Pritom mám nastavené aby si ho nevšímal.
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

ale kde sa nachadza na klavesnici Del?prosim na klavesnici som zaciatocnik..
0 0
ninocka55 ninocka55

ninocka55 je offline (nepripojený) ninocka55

Delete - nad šípkami
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

prepacte uz viem
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

a ked dam ze delete a co este aby mi to vymazalo?
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

lebo ja mam iny NB tak to mam inak..
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

Dám Deletea čo dalej?
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

???Shift???
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

Prosííííííííííííííííííííííí ím
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

Ďakujem už viem ak neviete dáte:Delete+Shift...​A musí vám to tak akoby pipnúť a máte : )
0 0
siska_112 siska_112

siska_112 je offline (nepripojený) siska_112

Ale prečo to nejde stále? čo robím za chybu? : O
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať