Zavrieť

Porady

Potraviny unimobunka

Chcem sa psytat co vsetko je treba na otvorenie potravin v unimobunke.

Dobrý den chcem sa spytat či potrebujem stavebne povolenie na 2 spojene unimobunky rozmer 6x5 m ked nebude stat na pevnom zaklade zaklad nebude vybudovany ale chcem ich položit iba na take betonove kocky s ktorymi ich vypodložim. Chcem tam otvorit potraviny či mi to prislusne organy schvalia teda povolia.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ejanovicova je offline (nepripojený) ejanovicova

    Mozno buduca podnikatelka ejanovicova
    Ahoj. Aj ked nebude mat betonovy zaklad, aj tak musis poziadat o stavebne povolenie. Trva to zhruba 7-8 dni, kym ti to chvalia. Nepisal si ci to budes mat na prenajatom pozemku, alebo v dvore. Na tych kockach moze stat. K stavebnemu povoleniu musis prilozit ( najomnu zmluvu, ak beries pozemok do prenajmu , snimku z katastra nehnutelnosti ,list vlastnictva¨). Unimobunka musi mat samostatne hodiny, tym padom projekt elektrickej pripojky, stanovisko hygieny a to vsetko odniest aj s vypisanou ziadostou na povolenie stavby na mestsky urad. Aspon ja to tak idem urobit, tiez chcem potraviny v unimobunke.Dufam ze som aspon trochu pomohla.
    Slavo2020 Dobrý večer, viem ste to komentovala v minulosti, ale chcem sa opýtať ci budem potrebovať aj prívod vody v potravinách presne v takom istom prípade, chcem spojiť dve unimobunky a urobiť z neho malý obchod, elektrickú prípojku budem, ale vodu nie.
    ivka70 Spytaj sa na hygiene, ci ti schvalia prevadzku potravin bez vody.

    taoland je offline (nepripojený) taoland

    taoland
    Este sa chcem opytat bol som na hygiene a tam mi povedali ze vyska tych unimobuniek musi byt 2.60 m a potom som bol v inych potravinach tiez unimo. ale tam ta vyska taka nebola chcem sa opytat ci je volaka vynimka alebo tolerancia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.