Zavrieť

Porady

HPV vírus

Ahojte,som po konizácii krčka maternice,mala som tretí stupeň.Je to už pol roka.Chcela by som vedieť či by mohol byť problém otehotnieť práve kôli konizácii.Môj lekár mi povedal,že by to problém nemal byť,ale skúšame a nič.Máte také skúsenosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobiku je offline (nepripojený) bobiku

    bobiku
    Po kónizácií krčka maternice, som v pohode otehotnela, ale akurát som bola na rizikovom práve kvôli kratšiemu krčku. Museli ma v 5.mesiaci zašiť. Dcéra sa narodila potom len o dva týždne skorej a teraz je z nej krásna 13 - ročná slečna. Prajem všetko dobré a nestrácajte optimizmus

    Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

    Fanny.G
    bobiku Pozri príspevok
    Po kónizácií krčka maternice, som v pohode otehotnela, ale akurát som bola na rizikovom práve kvôli kratšiemu krčku. Museli ma v 5.mesiaci zašiť. Dcéra sa narodila potom len o dva týždne skorej a teraz je z nej krásna 13 - ročná slečna. Prajem všetko dobré a nestrácajte optimizmus

    Ďakujem,potom už neboli žiadne problémy?Chodíte stále na vyšetrenia? Či sa to môže zas vrátiť?

    bobiku je offline (nepripojený) bobiku

    bobiku
    V podstate som nemala žiadne problémy, len asi po dvoch rokoch od pôrodu sa mi krčok zúžil, mala som dosť bolestivý menzes, ale malým zákrokom mi to odstránili a doteraz mám pokoj. Chodím raz ročne na gyndu na kontrolu a som bez problémov

    Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

    Fanny.G
    bobiku Pozri príspevok
    V podstate som nemala žiadne problémy, len asi po dvoch rokoch od pôrodu sa mi krčok zúžil, mala som dosť bolestivý menzes, ale malým zákrokom mi to odstránili a doteraz mám pokoj. Chodím raz ročne na gyndu na kontrolu a som bez problémov

    Tak ešte raz ďakujem,dúfam aj ja že to bude o.k.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    tiež si myslím,že by v tom nemal byť problém otehotnieť.treba veriť lekárovi držím palce nech vás je aspoň o jedného viac

    reku je offline (nepripojený) reku

    reku
    Virusy sa mnozia pri nizkej imunite, tak ak mate moznost posilnite svoju imunitu, pripadne navstivte imunologa. Imunitu najlepsie posilnuje vitamin C. Niekde, asi na stranke o rakovine krcku maternice som sa docitala, ze babula mala velike problemy s HPV virusom, navstivila imunologa, ten jej imunitu posilnil a virus sa vytratil (alebo dostal do latentnej podoby, pretoze virusy sa z tela nevytratia).

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    TIež som po konizácii, a lekár povedal že otehotnieť problém by byť nemal, len bude problém v tom aby som to donosila.
    TO mi povedal že budem celých 9 meisacov na rizikovom ak to raz príde, nakoľko ja mám až 2/3menší ten krčok.
    Z tohoto dôvodu mi nebolo ani možné aplikovať Danu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.