Zavrieť

Porady

Výber internetu

Zdravim, potrebujem poradit pri vybere internetu.
Skoncila mi viazanost v T-Come a rozhodujem sa nad alternativnymi providermi, pretoze maju ovela lepsiu cenu za rovnake sluzby.
Ide o DSL pripojenie,lebo v nasej dedine nie je nic ine mozne. Rozhodujem sa medzi Slovanetom a Swanom.

Slovanet:
Rýchlejší internet Basic 2048 /256 kbit/s FUP 10GB/mesiac potom 256 kbit/s
Cena: 10,50 €/mesacne

Swan:
FLAT Home 2048 /256 kbit/s FUP nema, ale agregacia 1:40
Cena:11,90/mesacne

Takze podmienky a ceny su velmi podobne, zaujuma vase skusenosti s oboma providermi a pre koho by ste sa rozhodli vy?

Dakujem za vase reakcie
Usporiadat
Julian Julian

Julian je offline (nepripojený) Julian

Ja som zmenil Antik za Slovanet a asi som neurobil dobre. Niektoré stránky neotvára.
Na Porade mám problém prihlásiť sa. Cez Operu to vôbec nejde. Musim cez Mozzilu.
Technik zo Slovanetu tu presedel 3 hodiny ale nič nevyriešil. Jemu to na laptope šlo. Keď zapojil mobilný orange do PC tak to šlo tiež. Inštaloval, odinštalovaval atd... vírus tam nebol a nie je.
Syn mi vyhodil router. Výrazne sa to zlepšilo ale stále to nie je ono.

Vedel by mi niekto poradiť čo s tým?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Preinštaluj si windows.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Julian Pozri príspevok
Ja som zmenil Antik za Slovanet a asi som neurobil dobre. Niektoré stránky neotvára.
Na Porade mám problém prihlásiť sa. Cez Operu to vôbec nejde. Musim cez Mozzilu.
Technik zo Slovanetu tu presedel 3 hodiny ale nič nevyriešil. Jemu to na laptope šlo. Keď zapojil mobilný orange do PC tak to šlo tiež. Inštaloval, odinštalovaval atd... vírus tam nebol a nie je.
Syn mi vyhodil router. Výrazne sa to zlepšilo ale stále to nie je ono.

Vedel by mi niekto poradiť čo s tým?
Ak pride k tebe technik a na jeho PC (laptope) spojenie funguje, tym sa u teba jeho praca skoncila. Provider ma za ulohu dotiahnut k tebe kabel (resp. bezdrotovym sposobom) a ak si prenajimas od providera aj modem/router, tak ma zabezpecit aby to fungovalo aj za modemom/routerom, co uz je za modemom/routerom je tvoja vec/problem.
Takze najskor je chyba v PC.
Moze byt HW, alebo SW chyba. Skor typujem na SW chybu.
Takze preinstalovat system. Skus si dat ubuntu http://www.ubuntu.cz/ziskejte/stahnout urcite budes spokojny. Mas tam takmer vsetko to co vo windowse, len sa to trocha inak vola, jediny rozdiel je, ze v ubuntu mas vsetko zadarmo

PS to si mal aky dovod, menit antik za slovanet ??
0 0
Julian Julian

Julian je offline (nepripojený) Julian

Fero11 Pozri príspevok
Ak pride k tebe technik a na jeho PC (laptope) spojenie funguje, tym sa u teba jeho praca skoncila. Provider ma za ulohu dotiahnut k tebe kabel (resp. bezdrotovym sposobom) a ak si prenajimas od providera aj modem/router, tak ma zabezpecit aby to fungovalo aj za modemom/routerom, co uz je za modemom/routerom je tvoja vec/problem.
Takze najskor je chyba v PC.
Moze byt HW, alebo SW chyba. Skor typujem na SW chybu.
Takze preinstalovat system. Skus si dat ubuntu http://www.ubuntu.cz/ziskejte/stahnout urcite budes spokojny. Mas tam takmer vsetko to co vo windowse, len sa to trocha inak vola, jediny rozdiel je, ze v ubuntu mas vsetko zadarmo

PS to si mal aky dovod, menit antik za slovanet ??
Ďakujem za radu Tebe aj Vlado40.


Dôvod výmeny? Ekonomický.
7 mesiacov za 0,99 € a potom o 3 € mesačne lacnejší pri približne rovnakých parametroch na dva roky (masívna kampaň). Musím uznať, že Antik má servis elegantný. Nikdy nebol serv. technik v byte. Všetko sa vyriešilo po telefóne a rýchlo. Spočiatku boli problémy, ale potom frčal bezchybne.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať