Zavrieť

Porady

Torrenty

Prosím Vás ,nevie niekto poradiť nejaký dobrý Torrent klient ,ktorý by aj nadväzoval na predchádzajúce sťahovanie ? Ja som skúšal Torrent Topia ,Bit Torrent ,Bit Tornado ale vždy mi to po vypnutí počítaču začalo sťahovať od znova. Ďakujem
Naposledy upravil Thunder : 24.09.05 at 10:51
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Myro je offline (nepripojený) Myro

    Myro
    No, teoreticky nemas nastavene ukladanie suboru po urcitom prpirastku velkosti, tak preto ti to moze tahat odznova... alebo sa tiez mohlo stat nieco taketo: http://www.pcporadna.sk/forum_viewtopic.php?13.22 tu sa to uz raz riesilo... :-)

    sedlo je offline (nepripojený) sedlo

    sedlo
    čaves,
    skus sa pozrieť aj na www.torrentreactor.com, Ja som to skúšal cez toto a išlo to v pohode. Ale zdá sa mi, že cez tieto torrenty je to o dosť pomalšie ako napr. cez dc++ alebo e-donkey.

    sedlo je offline (nepripojený) sedlo

    sedlo
    ...a ešte niečo, dufam že si si vedomý toho, že keď ti to sťahuje rýchlosťou 0,6 Kb, tak 6GB súbor budeš sťahovať ale rok

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    1.Nieviem ti celkom povedať prečo ti Torent klient začal sťahovať odznova všetky súbory (nezdá sa mi to, lebo torent ne naprogranovaný aby pokračoval v sťahovaní tam kde prestal).
    2. Najskôr by som si overil u tvojho Internetového providera, či "NÁHODOU" nemáš blokovaný port, cez ktorý komunikuje torent program. Zvyčajne sa to blokuje (obmedzuje rýchlosť) aby užívateľ zbytočne nezaťažoval linku.
    Pepo

    Thunder je offline (nepripojený) Thunder

    Thunder
    Diky za ochotu ale nie, ja uz mam iny torrent - morpheus. Ten je super aj keď trochu blokuje NET
    tomasenkoslav
    No...tak ja osobne použivam uTorrent / u=mikro/ nezaťažuje toľko RAMku jak napr. BitTorrent, azureus a spol.


    a čo sa týka problemu stiahnuť 6GB subor.....no tak do nastaveni klienta ti nevidim ale nazdavam sa, že defaultné nastavenie nebudze obmedzuvac download akeho-koľvek dlheho subora.
    Tu to skorej vidim na system FAT32, ktory neumožnuje pracu so suborm /1/ dlhšim ako 4GB.....preto je nevyhnutne zmeniť toto na NTFS /da sa to aj nejakym prikazom myslim-netreba formatovať HDD ale to ti takto z hlavy nepoviem/


    s pozdravom.....mueheheee

    wolfik je offline (nepripojený) wolfik

    wolfik
    nevie mi niekto poradit ak funguju torenty, snazil som sa nieco stiahnut ale nejak mi to nefakci. diky

    LubosP je offline (nepripojený) LubosP

    LubosP
    wolfik Pozri príspevok
    nevie mi niekto poradit ak funguju torenty, snazil som sa nieco stiahnut ale nejak mi to nefakci. diky
    torrent je v podstate maly textovy subor, ktory v sebe obsahuje onformaciu o pocitacoch na ktorych fyzicky je pozadovany subor ulozeny, cim viac tych PC je tam zapisanych tym kvalitnejsi torrent,
    pomocou torrent klienta - odporucam Microtorrent na adrese www.utorrent.com vies ten subor otvorit a nasledne tvoj PC nadviaze spojenie na tie PC tam spomenute
    dolezite je sledovat ci su v torrente uvedeni aj SEEDERS alebo len PEERS - SEEDERS su ti ktori maju na PC cely subor, PEERS maju len cast, ty ked zacnes stahovat, okamzite sa stavas PEERom a zdielas to co mas uz stiahnute
    cim viac SEEDERov tym rychlejsie stahovanie

    wolfik je offline (nepripojený) wolfik

    wolfik
    no oskusal som, ono sa to javy ze to stahuje len je stale o% a strasne vela casu do konca stahovania, nevies cim to je, treba to nejako nastavit? diky moc

    joni102 je offline (nepripojený) joni102

    joni102
    ja pouzivam taktiez uTorrent a som spokojna....nastavim si rychkost aby ma to nezatazovalo a je to v poho...

    LubosP je offline (nepripojený) LubosP

    LubosP
    wolfik Pozri príspevok
    no oskusal som, ono sa to javy ze to stahuje len je stale o% a strasne vela casu do konca stahovania, nevies cim to je, treba to nejako nastavit? diky moc
    kolko mas seederov pripojenych? kolko ich je v torrente?

    Tomo297 je offline (nepripojený) Tomo297

    Tomo297
    LubenaK Pozri príspevok
    môj syn sťahuje cez Bearshare. Skús www.bearshare.com

    ..to by som nerobil, inštaluje so sebou kopu bordelu. ešte vačšiu kopu bordelu tým stiahneš.
    bordel = spyware, víry, etc.

    ritzo je offline (nepripojený) ritzo

    ritzo
    wolfik Pozri príspevok
    no oskusal som, ono sa to javy ze to stahuje len je stale o% a strasne vela casu do konca stahovania, nevies cim to je, treba to nejako nastavit? diky moc
    dolezite je co ti svieti pri tom torrente ci zelena vacsinou byva sipka alebo nieco take alebo cervena alebo zlta lebo je mozne ze mas bloknute porty od providera ktore vyuziva bitorrent siet cize P2P (peer to peer) a s tim potom nespravis nic stahovat nemozes...najlepsi torrent klient je Utorrent je maly a neinstaluje sa...alebo je mozne ze to mas bloknute len urcity cas lebo niektory providery to blokuju napr. od 8.00 do 23.00 a potom to ide

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.