Zavrieť

Porady

Problém zo zvukom

Ahojte mám problem zo zvukom..totiž mi hra lava strana zvuku strasne ticho... windows som preinstaloval kable som skontroloval.Ovladace mam nainstalovane.V repro chyba neni.Pred mesiacom sa mi stalo to ze v zadu kde sa pichaju repro sa mi zalomil kusok ked som tam daval stare repro.Teraz to mam zapojene v predu s novymi repro.raz som zapol PC a uz mi sla ticho jedna strana neviem čo s tým prosím poradťe mi diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    To robilo aj mojmu susedovi, jemu sa to tiež podobne nejak zalomilo, ten kúsok mu tam ostal, a počitač si myslel, že sú tam pichnuté reproduktory, tak v predu ich automaticky nepustilo, musel zakladnu dosku doniest do opravy, a tam mu vymenili ten činč, naletovali mu tam novy.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Najjednoduchšie riešenie je vypnúť tú zvukovku čo máš na doske (v BIOSe: Onboard Audio: Disable) a dať tam funkčnú zvukovku do PCI slotu. Zvukovky sa dajú kúpiť pod rukou už od 4 eur...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Vlado40 Pozri príspevok
    Skús si to vyrovnať vyvážením kanálov L a P.
    Toto nebude dobré riešenie. Možno by to fungovalo, ale problém tichého zvuku môže byť práve tým, že v zadnom konektore je "niečo zalomené" a možno práve to zalomené skratuje tú ľavú stranu. Môže sa ľahko stať, že preťažením tej ľavej strany sa nakoniec integrovaná zvuková karta rozlúči s majiteľom naveky.

    Mal som jednu PCI zvukovú kartu, kde zrazu z ničoho nič prestal ísť zvuk. Žiadne viditeľné poškodenie ani skrat, v PC sa tvárila ako funkčné zariadenie, proste to už nerozchodila.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.