Zavrieť

Porady

monitor do cervena

mam taky delikatny problem. dost ma to stve. mam monitor sfarbeny do cervena. nevem co stym. skusil som preinstalovat grafiku nic, skusil som otocit vga kabel a nic. uz stracam nervy. pls pomozte co stym je.... uz mi to raz robilo a potom samo prestalo. a teraz zas. len mi pls nehovorte ze cakaj kym sa to znova samo opravi. pls poradte
Usporiadat
pietro64 pietro64

pietro64 je offline (nepripojený) pietro64

Vlado40 Pozri príspevok
Môj príspevok ,bola odpoveď na sfarbenie monitora do červena...,ako aj odpoveď na to či sa dajú tieto tranzistory vymeniť.Ak monitor je už po záruke ,má nejaké roky za sebou ,tak určite suma cez servis za túto opravu s porovnaním s cenou nového minitora nemusí byť prijateľná a lepším riešením je nový monitor s 3-ročnou zárukou.Dúfam ,že pietro64 vyskúšal monitor na inom PC ,aby na 100% si bol istý ,že chyba je naozaj v jeho monitore.
tak, skusil som najprv preinstalovat grafiku, nepomohlo. prehodil som monitor na druhy comp, tiez docervena. ale vsimol som si ze ked nastavenia monitora resetujem, (ked vojdem do menu monitora, kde sa nastavuje kontrast, jas a tie vec), tak sa monitor prepne do normalu, ze farby su pekne a potom znova skoci do cervena. skusal som to viac krat nepomohlo. vzdy to skocilo do normalu a potom znova docervena. v cataliste, v programe v ktorom sa nastavuje grafika som si to ako tak nastavil, mam to troska ale len trosilinka do zelena ale tak predsa to neni ono.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať