Zavrieť

Porady

Reklamacia notebooka

zena zena

zena je offline (nepripojený) zena

Reklamovala som notebook u predajcu po 1roku a 11 mesiacoch teda este v mesanej zaruke. Po tyzdni prisiel z opravy no na moje nemile prekvapenie, vymenili pevny disk. Nielenze som sa nedockala niecoho ako snaha ziskat vsetky udaje zo stareho disku, ale naviac mi ho vratili bez operacneho systemu. Pc som kupovala s predinstalovanym OS. Je to bezny postup? Nemam narok nato aby mi tam minimalne nainstalovali OS?
Usporiadat
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

kergulaan > Musim ta sklamat ...niekedy ani SOI nevyriesi tvoj problem .. vid prispevok predtym ... na podotknutie .. vyyriesilo sa to tak ze dotycny nema ani notebook ani peniaze ...
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Mám jednu otázku. Pri pozáručnej oprave je záruka na vymenené diely 6 mesiacov. Ako je to pri záručnej oprave, keď je tesne pred skončením? Záruka na celý výrobok uplynie, ale na vymenené diely ešte bude trvať? Niekto tu písal o skončení celej záruky, tak teraz neviem.
0 0
Erricco Erricco

Erricco je offline (nepripojený) Erricco

no pokial som spravne pochopil co tu ludia písali, tak predajca musí do 30 dni vydať písomné stanovisko, ktoré my samozrejme musí byť potom aj doručene .... pracujem tiež v obchode a mali sme problem so SOI kvoli tomu, lebo sme zakaznikovi len zavolali že ma tovar na predajni, samozrejme že si pon neprisiel a po 30 dnoch si dosiel po peniaze. Podla SOI sme mu boli povinny zaslať doporučený list o vyriešení reklamácie s dátumom odoslania samozrejme pred uplynutím 30 dnovej lehoty .

Mna ale zaujíma, ako to je s tým sviatkom a víkendom, pretože v toto nemám jasno a je dobré to vedieť do budúcna .

A s tou výmenou sučiastok ... myslím že pri záručnej oprave je to znova 24 mesiacov na danú sučiastku, nie ?
0 0
diry diry

diry je offline (nepripojený) diry

PotPalo Pozri príspevok
Mám jednu otázku. Pri pozáručnej oprave je záruka na vymenené diely 6 mesiacov. Ako je to pri záručnej oprave, keď je tesne pred skončením? Záruka na celý výrobok uplynie, ale na vymenené diely ešte bude trvať? Niekto tu písal o skončení celej záruky, tak teraz neviem.
Na vymenený diel bude záruka pokračovať od začiatku, podľa toho koľko je určená. Napr. na základnú dosku v NB 24 mesiacov - pozri môj príspevok nižšie.
0 0
Erricco Erricco

Erricco je offline (nepripojený) Erricco

Zdravím

Tak ako je to teda s tým sviatkom ?

Ak by mi končila reklamácia napr. 4.4.2010, je posledným dňom 1.4.2010, alebo až 6.4.2010 ???

Dakujem
Naposledy upravil Erricco : 30.03.10 at 19:31
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

1.4 je ten datum ukoncenia ....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať