Zavrieť

Porady

padajuce pripojenie

Mám wifi pripojenie provajder AP-antena-modem-šieťovy kábel-ja . A pravidelných intervaloch sa mi prerušuje pripojenie ale nie v rovnakých napr. po obede 5 minutové intervali, predpoludním možno raz za 1 hodinu spadne. Dám sieťove pripojenia opraviť a je v šetko v poriadku kým zas nespadne.Neviem kde je chyba neviete mi niekto poradiť ako nájsť chybu alebo odporučiť niečo na diagnostiku siete.
A ešte bližšia špecifikacia sťahujem súbor sťahuje ho v poriadku ale v okamihu keď sa pripojím iným programom alebo otvorím ďalšiu stránku a sieť pripojenie spadne.
Naposledy upravil Luky89 : 11.02.10 at 12:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janyke je offline (nepripojený) Janyke

    Janyke
    Ak si si na 100% isty ze mas PC v poriadku, bez virusov a inej havede tak by som to videl bud na vadne AP alebo velmi zatazenu siet. Na tvojom mieste by som volal providerovi nech k tebe pride a zisti kde je problem.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pozri sa či nie sú novšie ovládače na sieťovú kartu, firmware pre modem a možno by som skúsil aj ten kábel ,ak by som hľadal chybu u Teba.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Luky89 Pozri príspevok
    Mám wifi pripojenie provajder AP-antena-modem-šieťovy kábel-ja .
    povedal by som, ze tam ma byt klientska stanica a aj by si mohol uviest nazov a typ

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    modem airlive ale bližšie nepoviem lebo modem je na streche a momentálne je to na nej asi 15 cm snehu, ovládač sieťovky je najnovší, ten ap je pre oblasť s 3000 obyvateľmi čiže asi tam chyba nebude. Providera som sa spýtal a on odvetil že nech kúpim rovno novú sieťovku podľa neho je chyba tam a volať ho nechcem lebo za výjazd si učtuje 10-20 €

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    do skrinky asi nie lebo je namontovaná na držiaku na nepouživanom komíne dierky na kábel zospodu utesnené univerzálnim silikónom a skrinku som kúpil teraz neviem či IP57 alebo IP58

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak máš dobrého kamaráta tak to skús s iným PC , alebo si požičaj sieťovú kartu či to naozaj nerobí iba Tvoje PC.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Ja mam tiez Airlive vonka na baraku a pod -10C mi tiez tak vypadava, mozno ten tvoj je menej odolny a vypada uz teraz ked ani neni tak zima. Ci to robi aj v lete?

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    aj v lete
    keď dám ping 127.0.0.1 prebehne vporidku tak potom sieťovka by mala byť ok.
    Používam integrovanú na matičnej 777Dual-915GL Asrock

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Tak si skús kúpiť sieťovú kartu do PCI slotu .Možno táto zmena Ti pomôže.Alebo môže robiť problém ten kábel.Prines si domov notebook , alebo iné PC,určite niekto z Tvojích známich má a vyskúšaj.
    Naposledy upravil Vlado40 : 12.02.10 at 10:20

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.