Zavrieť

Porady

Chevrolet Aveo

Čaute poraďáci,
rozmýšľam nad kúpou Chevroletu Aveo 1,2 16V. Chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s týmto autom, jeho plusy a mínusy, či by ste si ho kúpili znovu atď...
Píšte prosím len tí, ktorí majú s týmto autom skutočne skúsenosti a nie informácie z x-tej ruky.
Ďakujem.
Usporiadat
Miloš+ Miloš+

Miloš+ je offline (nepripojený) Miloš+

Debata o všetkom možnom, len o tom na čo som sa pýtal minimum.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Miloš+ Pozri príspevok
Čaute poraďáci,
rozmýšľam nad kúpou Chevroletu Aveo 1,2 16V. Chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s týmto autom, jeho plusy a mínusy, či by ste si ho kúpili znovu atď...
Píšte prosím len tí, ktorí majú s týmto autom skutočne skúsenosti a nie informácie z x-tej ruky.
Ďakujem.
buchač Pozri príspevok
Arthur Heiley
KOLESÁ
Je dobré si to prečítať ...
Laco-monter Pozri príspevok
Ja som ten román čítal asi pred 20 rokmi a jedno z toho si pamätám,že NEKUPUJTE AUTA VYROBENÉ V PONDELOK ani tie vyrobené V PIATOK
Na toto si myslel buchač ?
Miloš+ Pozri príspevok
Debata o všetkom možnom, len o tom na čo som sa pýtal minimum.
Otázka o ničom ....odpovede sú v poriadku ....

Aká otázka , taká odpoveď ...

Aké auto , také reakcie ...

Sleduj to malé porovnanie :

Chevrolet Aveo 1.2 16V
Verdikt
Chevrolet Aveo novej generácie urobil veľký krok vpred. Hoci svojimi kvalitami nemôže útočiť na premiantov segmentu, má určite čo ponúknuť. Stačí len nahliadnuť do cenníka a hneď uvidíte, kde sú najväčšie zbrane kórejského Američana. Základný model s piatimi dverami kúpite za 279 000 Sk (9290,98 Euro).
http://automix.centrum.sk/testy/2398...-16v-a-1-4-16v

Renault Fluence

http://www.topspeed.sk/w3m_renault-f...ie-a-ceny.html

Neporovnateľné ....................................

Cenový rozdiel v podstate ani nie tak veľký ....ale aký je veľký rozdiel v iných parametroch ...
Ten hlavný ?
Korejci nech si robia autá na svoju fizionómiu a nie na poriadnych chlapov ...
O iných prednostiach francúza ani nevravím ...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Miloš+ Pozri príspevok
Debata o všetkom možnom, len o tom na čo som sa pýtal minimum.
naozaj by stalo za to viacej pogoogliť ,prejsť si niektoré diskusné fóra ,ako boli aj tu linky,

ja by som na nejaké 100% doporučenia veľmi nedal,buď sa Ti to auto páči a kupiš si ho,alebo sa Ti nepáči a vtedy si ho nekúpiš ani keby 99 zo 100 povedali,že kúp si ho

takže kúpa auta je predovšetkým emocionalna záležitosť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Miloš+ Pozri príspevok
Čaute poraďáci,
rozmýšľam nad kúpou Chevroletu Aveo 1,2 16V. Chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s týmto autom, jeho plusy a mínusy, či by ste si ho kúpili znovu atď...
Píšte prosím len tí, ktorí majú s týmto autom skutočne skúsenosti a nie informácie z x-tej ruky.
Ďakujem.
miloš ja nemám žiadne skúsenosti s touto značkou auta a predpokladám, že ani nikdy mat nebudem , ale prepáč mňa by zaujímalo čo vedie chlapa k tomu aby si kúpil túto značku? ked na trhu je x iných ako "velké plus"
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Prave preto, že nemáš žiadne skúsenosti s touto značkou, by si sa mala zdržať vyjadrení. Moja skúsenosť s touto značkou je naopak dlhoročná a pred pol rokom sme kúpili šieste auto tejto značky práve k vôli pozitívam. Servis poznáme iba pozáručný povinný a výmenu oleja. Inak žiadne opravy a teda ani náklady. Ja vrelo na základe výborných skúseností túto značku auta odporúčam.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ubka Pozri príspevok
Prave preto, že nemáš žiadne skúsenosti s touto značkou, by si sa mala zdržať vyjadrení. Moja skúsenosť s touto značkou je naopak dlhoročná a pred pol rokom sme kúpili šieste auto tejto značky práve k vôli pozitívam. Servis poznáme iba pozáručný povinný a výmenu oleja. Inak žiadne opravy a teda ani náklady. Ja vrelo na základe výborných skúseností túto značku auta odporúčam.
tak vela šťastia s "veľkým plus" a predýchaj teda moje vyjadrenia, ktorých som sa mala zdržať
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
tak vela šťastia s "veľkým plus" a predýchaj teda moje vyjadrenia, ktorých som sa mala zdržať
Lujza,ty sa nezdas ale si celkom dobraaa :-)
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

dakujem Lujza, neviem ci to zelanie je uprimne, ale ja verim, ze co sejem to aj znem...
nemam problem prijat nazor, ak niekto skusenosti ma, ale vyjadrovat sa o niecom, co nepoznam ....
ozvi sa ja ta za to preveziem v cruze :-))
0 0
Miloš+ Miloš+

Miloš+ je offline (nepripojený) Miloš+

A čo máš proti tejto značke? V USA je jedna z najväčších a najstarších. O čo je horšia od nejakej Dacie či Škody?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Miloš+ Pozri príspevok
A čo máš proti tejto značke? V USA je jedna z najväčších a najstarších. O čo je horšia od nejakej Dacie či Škody?
nebola táto značka náhodou "dajvó" čo to má spoločné s USA? si si istý že Američania uprednostnuju zn. "veľké plus" najväčšia a najstaršia neznamená najlepšia a najspoľahlivejšia. a dacia a škoda? to snáď nechceš porovnávať neporovnateľné ??? daciu ani zadarmo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ubka Pozri príspevok
dakujem Lujza, neviem ci to zelanie je uprimne, ale ja verim, ze co sejem to aj znem...
nemam problem prijat nazor, ak niekto skusenosti ma, ale vyjadrovat sa o niecom, co nepoznam ....
ozvi sa ja ta za to preveziem v cruze :-))
nemať s niečim skúsenosti neznamená nevediet ja "velké plus" určite nie!!! každý máme značky ktoré určite nemusíme táto patrí medzi jednu s mojich.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

lujza.j Pozri príspevok
nebola táto značka náhodou "dajvó" čo to má spoločné s USA? si si istý že Američania uprednostnuju zn. "veľké plus" najväčšia a najstaršia neznamená najlepšia a najspoľahlivejšia. a dacia a škoda? to snáď nechceš porovnávať neporovnateľné ??? daciu ani zadarmo.
V súčasnosti su auta vyrabané prakticky na zhodnej a tej istej technologickej urovni, to znamená,že v aute je najzložitejšia časť motor,potom elektrická sustava s elektronikou vstrekovania,system pohonu s ESP a ABS a ostatné mechanické časti su spotrebneho charakteru ako napr. rozvodové remene,brzdne elementy, pneumatiky a náplne, ktoré treba vymeniť po určitom počte odjazdených km tak-či-tak,bez ohľadu na to či sa jedná o mercedes, BMW, alebo Daciu, či Škodu.
Auta sa lišia akurat prislušnosťou do určitej triedy /malé, stredna trieda,limuzina,MPV, SUV.../, stupńom vybavy ,ktorá zabezpečuje určity komfort.
Teda každé auto by malo odslužiť cca 200 000 km , max 300 000 km , alebo 6-8 rokov, potom by sa malo zošrotovať , to je moj triezvy pohľad bez zbytočných emocii alebo vyzdvihovania tej či onej značky.
0 0
Miloš+ Miloš+

Miloš+ je offline (nepripojený) Miloš+

Najlepšie je keď niekto odpovedá na niečo o čom nemá ani šajnu, však Lujza? Chevrolet pohltil Daewoo, či si myslíš že Daewoo sa premenovalo na Chevrolet? Či sa Aveo vyrába v Kórei neviem a ani to neriešim, veď aj Kia či VW vyrába na Slovensku, či Renault Fluence sa montuje v Turecku a predsa nehľadím naň cez prsty. Je to presne ako napísal Laco.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Miloš+ Pozri príspevok
Najlepšie je keď niekto odpovedá na niečo o čom nemá ani šajnu, však Lujza? Chevrolet pohltil Daewoo, či si myslíš že Daewoo sa premenovalo na Chevrolet? Či sa Aveo vyrába v Kórei neviem a ani to neriešim, veď aj Kia či VW vyrába na Slovensku, či Renault Fluence sa montuje v Turecku a predsa nehľadím naň cez prsty. Je to presne ako napísal Laco.
fakt "dajvó" pohltilo "velké plus" toto mi je teda novinka tak so si ty naojzaj iba môžeš myslieť, že by som ja nevedela, že kto koho pohltil !!!
0 0
Miloš+ Miloš+

Miloš+ je offline (nepripojený) Miloš+

S tebou je fakt škoda sa baviť na túto tému, vráť sa k vyšívaniu. Nevyjadruj sa k témam o ktorých nemáš ani tušenie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Miloš+ Pozri príspevok
S tebou je fakt škoda sa baviť na túto tému, vráť sa k vyšívaniu. Nevyjadruj sa k témam o ktorých nemáš ani tušenie.
fakt nemám tušenie ja mám vlastne na "háku" začo ty dáš svoju "kešku", ty si tu vytvoril túto tému. tak si tam mal rovno napísať, že kto má iný názor nech nereaguje
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dealpul
mozete mi poradit ci su do aveo-a lepsie autokoberce alebo autorohoze? rozmyslam nad kupou autorohozi tu XXX a je nejaky rozdiel medzi gumovymi a vanickovimi? diky
1. Každý podľa svojho
2. Ak nevieš rozdiel medzi vaničkou a plochou, tak sa vráť do školy !!!
3. Ty rozmýšľaš..my ostatní vieme, že sa pokúšaš urvať len a len reklamu.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
asi ok.

I drove my ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať