Zavrieť

Porady

Notebook

Poradíte?
Pretože sa moc do sily a zloženia počítačov nerozumiem, poprosila by som od Vás radu.
Chcela by som si kúpiť notebook. Potrebujem ho len doma.
Na internet, niekedy niečo napísať, stiahnuť niečo z internetu, napáliť CD, zahrať občas hru, telefónovať cez skype, icq, alebo mesenger.
Nemal by byť moc drahý. ale zas, pre pár fukov nech by nebol nejaký úplne najslabší.
Proste počítač pre domácu potrebu, nie firemnú.
Ďakujem Vám a teším sa na nejaké linky notebookov.


Usporiadat
ani1 ani1

ani1 je offline (nepripojený) ani1

prosím prosím nainštalovala som tlačiaren k notebooku a furt mi všetko chce tlačiť do súboru... ako to viem vyriešiť aby mi tlačilo normálne????????
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ani1 Pozri príspevok
prosím prosím nainštalovala som tlačiaren k notebooku a furt mi všetko chce tlačiť do súboru... ako to viem vyriešiť aby mi tlačilo normálne????????
Choď cez menu START > Nastavenia > Tlačiarne a faxy > tam si vyber tú tlačiareň, ktorú si si nainštalovala. Potom sa ti otvorí nové okno, kde si v menu Tlačiareň zaklikneš voľbu "Nastaviť ako predvolenú tlačiareň".

Alebo pri každej tlačovej úlohe vybrať tú tlačiareň, ktorú máš pripojenú.
0 0
ani1 ani1

ani1 je offline (nepripojený) ani1

Chobot Pozri príspevok
Choď cez menu START > Nastavenia > Tlačiarne a faxy > tam si vyber tú tlačiareň, ktorú si si nainštalovala. Potom sa ti otvorí nové okno, kde si v menu Tlačiareň zaklikneš voľbu "Nastaviť ako predvolenú tlačiareň".

Alebo pri každej tlačovej úlohe vybrať tú tlačiareň, ktorú máš pripojenú.
vďaka, skúsim....
0 0
ani1 ani1

ani1 je offline (nepripojený) ani1

mám ju ako predvolenú...... a predsa nejde.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Chobot Pozri príspevok
Tým ale nechcem povedať, že DL napaľovačka je zbytočná. Je dobré, keď napaľovačka podporuje aj napaľovanie DL diskov, človek nikdy nevie, kedy sa mu to môže zísť.
Presne o to mi islo.
Na DVD DL mam asi 3 filmy z 10 co mam na DVD kedze FullHD filmy sa na DVD aj tak nezmestia ale napriklad Janosika mam na DVD DL full verziu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ani1 Pozri príspevok
mám ju ako predvolenú...... a predsa nejde.
Tak skús či ju máš vôbec správne nainštalovanú. Skús vytlačiť skúšobnú stránku.

Ak sa vytlačí, tak potom skontroluj v tej aplikácii, z ktorej tlačíš, ktorú tlačiareň máš zvolenú.
0 0
ani1 ani1

ani1 je offline (nepripojený) ani1

Chobot Pozri príspevok
Tak skús či ju máš vôbec správne nainštalovanú. Skús vytlačiť skúšobnú stránku.

Ak sa vytlačí, tak potom skontroluj v tej aplikácii, z ktorej tlačíš, ktorú tlačiareň máš zvolenú.
ako vytlačím skúšobnú stránku? Hlúpa otázka ale čo už so mnou?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať