Zavrieť

Porady

Obklad schodov plávajucou podlahou.

Dobrý deň.
Chcel by som sa spýtat či mi vie niekto poradiť ako prichytit plávajucu podlahu pri obkladani betonovych schodov-prilepit,prisrobovat aky lep použit?
Usporiadat
mariansiv mariansiv

mariansiv je offline (nepripojený) mariansiv

Neviem vlatne o com sa tu bavime ci su lepsie schody oblozene z plavjucej podlahy alebo lepsie ci su z masivu , samozrejme masiv je kvalitnejsi to je pravda , ale podlaha plavajuca nie je zla vobec - co som cital vyssie niekto pisal , ze s aposmykne zo schodov ked su z plavajucej podlahy , podla mna je to maximalny nezmysel !!! aj jedno je lakovane aj druhe !!! praveze este je lepsie ked su schody z plavajucej podlahy - plavajuca podlaha je vela krat drsnejsia - takze ja osobne uprednostnujem schody z plavajucej podlahy - Ak ma niekto iny nazor nech ma skusi odoborne presvedcit
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ked ide na schody plavajuca podlaha, treba ju nejak ukoncit. A to sa mi zda byt dost velkyproblem. Schody z masivu sa jednorucho zabrusi a do drazky sa da ten kolmy obklad, ale laminat? je to tenke, po reze je skareda hrana. tiez som myslel ze oblozim nizky parapet plavackou, ale nebolo by to pekne. povrch je fajn, ale to ukoncenie je podla mna problem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať