Zavrieť

Porady

Aký používate Internetový prehliadač?

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac

Anketa: AKý používate Internetový prehliadač?

Počet hlasujúcich
57. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Firefox (Mozilla)

    34 59.65%
  • Internet Explorer

    11 19.30%
  • Chrome

    8 14.04%
  • Opera

    15 26.32%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
V podstate sú štyri základné prehliadače internetu (WebBrowser). Roky používam Firefox (predtým Netscape). Používam ho, lebo mi viac vyhovoval ako vtedy Internet Explorer. Čítal som o iných prehliadačoch, každý má veľa zaujimavého, iného, spoločného. Aký používate a prečo?

(Rýchlosť a bezpečnosť a okrem toho?)
Usporiadat
tomim7 tomim7

tomim7 je offline (nepripojený) tomim7

Firefox ľúbim
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
EÚ strojnásobila počet stiahnutí Opery

Až trojnásobný nárast počtu stiahnutí zaznamenali vývojári Opery po tom, čo Microsoft vo svojom operačnom systéme začal ponúkať pri inštalácii alternatívne internetové prehliadače. Rapídny nárast stiahnutí bol zaznamenaný z Belgicka, Francúzska, Španielska, Poľska a Británie.

Opera strategicky horúcou ihlou ušila novú verziu svojho prehliadača, aby uspokojil používateľov, ktorí sa pre jeho používanie svojim kliknutím rozhodnú.

Na neserióznosť ponuky www.browserchoice.eu však tentokrát upozorňujú vývojári prehliadača Flock. Aj keď je v ponuke dvanásť rôznych prehliadačov, iba málokto si všimne, že okrem prvých piatich zobrazených sa možno odrolovať vpravo k ďalším.

Keďže na prvých pozíciách je vždy iba Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome a Safari, zvyšných sedem prehliadačov zostane nepovšimnutých.
http://pocitace.sme.sk/c/5269574/eu-...uti-opery.html

A včul si vyberajte a porovnávajte ....
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

A safari je kde ?
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

hencik Pozri príspevok
caute

mam mensi problem s mojim prehliadacom v praci - IE.
dnes rano mi prestal fungovat. rozumej nenacita mi ziadnu stranku. mal som IE6, dnes po zacati problemov som ho preinstaloval na IE8, problem vsak ostal. ak zmazem historiu, cache, cookies a restartnem pocitac, tak IE mi prvu zadanu stranku nacita.. potom vsak opat prestane fungovat.
zaroven s instalaciou IE8 som si nahodil aj FF, ten funguje bez problemov. k mojej robote je vsak vhodnejsi IE, preto by som ho potreboval rozchodit.
pozeral som sa na to aj s jednym kamaratom z nasho IT, ale zial nevypatrali sme nic.. akurat tak, ze mozem mat daky virus.. neviete niekto co by s nim mohlo byt? dake registre or something like that?

He .. virus nemas (teda mzoes mat ) ale problem je v otm ze mas naistalovanu javu a toto presne robi java ... msusi si jednu srandu zmazat a potom ti pojde vsetko oki takto by sa to malo volat ... deployment.properties a tot ozmazes a malo by ti to frcat a nachadzat by sa to malo asi neidke tu
C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Sun\Java\Deployment\deployment.properties
potom daj vediet ci pomohlo
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať