Zavrieť

Porady

minulé obdobie v súvahe a VZS

ahojte,

chcela by som sa s vami poradiť ohľadom VZS a súvahy za rok 2009. dám si ju vytvoriť v mrp, ale minulé obdobie mi zostáva nulové. nedajú sa nejako natiahnuť stavy z predchádzajúceho obdobia? alebo to treba naozaj preratúvať ručne konverzným kurzom?? v 21. storočí? dúfam, že na to existuje "liek" len ja zatiaľ o ňom neviem. prajem všetkým pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    skvrnka Pozri príspevok
    Len neviem u toho predchádzajúceho obdobia to zaokruhlenie ako urobiť, lebo teraz sa vpisujú celé EUR napr. 11553, ale vtedy sa
    zaokruhlovalo na tis. Sk takže máme vo výkaze napr. 1534, čo
    bolo vlastne 1.534.221 Sk, a teraz neviem, či mám prepočítať
    1534 a vpísať alebo 1.534.000 a vpísať.
    Čítaj:
    http://www.porada.sk/t131160-suvaha-...vy-2009-a.html

    AdamC je offline (nepripojený) AdamC

    AdamC
    Ahoj, do suvahy natiahne z pociatocnych stavov, ktore uz mas v EUR. Do VZS ich musis dohodit do tej prvej tabulky. Ja tu sa naopak pokusam prave zistit, uz sa totiz nepamatam, ci sa do predchadzajuceho obdobia ma davat SKK, alebo prepocitana hodnota EUR. Skolenie bolo uz daaavno.

    AdamC je offline (nepripojený) AdamC

    AdamC
    no teda. ale citam citam ze to sposobuje velke problemy vela ludom. je rozdiel ked sme pred rokom pocitali pociatocne stavy na EUR, a ked teraz TISICKY z vykazu prepocitavame na EUR.

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Včera som sa s tým trápila, no do VZS to nenatiahne, skúšala som aj nadefinovať aktuálnu štruktúru ako v súvahe, ale nič. Ešte že som robila firmu, ktorá nemá veľa položiek....

    skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

    skvrnka
    Len neviem u toho predchádzajúceho obdobia to zaokruhlenie ako urobiť, lebo teraz sa vpisujú celé EUR napr. 11553, ale vtedy sa
    zaokruhlovalo na tis. Sk takže máme vo výkaze napr. 1534, čo
    bolo vlastne 1.534.221 Sk, a teraz neviem, či mám prepočítať
    1534 a vpísať alebo 1.534.000 a vpísať.

    minulé obdobie v súvahe a VZS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.