Zavrieť

Porady

neschvaleny hypo uver

Ahojte , viem ze je tu dost podobnych tem, pre nas je tento "problem " vysoko aktualny,
bohuzial nam neschvalili hypo uver vo vubke, samozrejme dovod nevieme , nasledne nato sme podali ziadost do druhej banky, uverovy register mame cisty, takze nam nejde do hlavy kde mohol byt problem , teraz trpneme ci nam schvalia uver v druhej banke, je mozne ze ak sme neuspeli vo vubke mozme uspiet v inej banke ? napr , Slovenska sporitelna, CSOB atd... este ma zaujima ako je to s odvodnenim neschvalenia hypoteky, viem ze banka nemusi uvadzat dovod ...ale predsa , ako sa dozviem kde mohol byt problem ?? dakujem za kazdy nazor...
Usporiadat
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

Tak blahozelam, ze sa to podarilo. Nam tiez min. tyzden schvalili tiez v csob a to sme tam neboli klientmi, muz szco, ja na Rd, dokonca este mame jeden uver v TB, ale splacame jak treba, muz ma debetnu kartu, mame kreditky, slo to len na cestne prehlasenie o prijme, lebo muz ma blbe danove...ziaden problem. Som velmi stastna.
Asi jedine, co ovplyvnilo schvalenie uveru bolo to, ze sa daval do zabezpeky rodicovsky dom.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Erika686 Pozri príspevok
...Asi jedine, co ovplyvnilo schvalenie uveru bolo to, ze sa daval do zabezpeky rodicovsky dom.
Nechcem ti kazit radost, ale nebyt toho domu co spominas tak sa iba tazko k hypoteke dostanes.. Dufam, ze si ty aj rodicia uvedomujete rizika co sa moze stat, ak budete mat (nedajboze) problemy so splacanim.
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

Dalid, nevies citat? Sak som to aj napisala, ze rodicovsky dom dost podstatne ovplyvnil schvalovanie.
A samozrejme sme si vedomi rizika, ktore z toho vyplyva, ale holt, pozname svoje moznosti...a tie nemusime davat do danoveho a krmit stat.
A urcite kazdy, kto sa rozhodne pre taku financnu zataz ako je hypoteka si 100x premysli pre a proti. No bohuzial nepoznam nikoho, kto si chcel zabezpecit vlastne byvanie a nebral hypoteku alebo iny uver...
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Erika686 - ak si si nevsimla, citoval som prave tu cast tvojho prispevku, kde spominas rodicovsky dom. Tam neviem kto tu nevie citat....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať