Zavrieť

Porady

SYN a TRÁPENIE

Neviem kto sa s tým stretol ale potrebujem poradiť, mojho syna počarovala priatelka chcela si ho silou mocou získať a podarilo sa jej to.Chlapec je v sústavnej depresii nevie sa už teraz z toho vymotať.Bolo mi poradené že mu može pomocť len osoba ktorá sa zaoberá s takýmito vecami.Može niekto poradiť ako syna z toho dostanem . DAKUJEM ZÚFALÁ MATKA.
Usporiadat
VALIKA60 VALIKA60

VALIKA60 je offline (nepripojený) VALIKA60

Ďakujem za všetky odpovede, z každej odpovede si niečo vyberiem teším sa že je tu tolko dobrých ludí čo vedia poradiť.Ludmila máš vo všetkom pravdu budem sa držať tvojich rád.Ešte raz dakujem Vám.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
VALIKA60 Pozri príspevok
Neviem kto sa s tým stretol ale potrebujem poradiť, mojho syna počarovala priatelka chcela si ho silou mocou získať a podarilo sa jej to.Chlapec je v sústavnej depresii nevie sa už teraz z toho vymotať.Bolo mi poradené že mu može pomocť len osoba ktorá sa zaoberá s takýmito vecami.Može niekto poradiť ako syna z toho dostanem . DAKUJEM ZÚFALÁ MATKA.
Aj môjho čarovala až ho očarila do chomúta. Tiež ho chcela silou mocou získať. Syna z toho dostaneš tak, že ju pošle čarovať inam. Ale vlastne to sa nenazýva čarovanie ale premyslená stratégia získať čosi prospešné. A konto je občas motiváciou k čárom márom fuk.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať