Zavrieť

Porady

mam podnikatelsky napad

Ahojte, mam 21rokov, koncom juna ma cakaju bakalarske statnice v odbore manazmentu a rozmyslam, ze by som som zacala podnikat a otvorila si tu v Bratislave pozicovnu siat/spolocenskych a svadobnych/. K tomuto napadu som dospela potom, co som si hladala saty na ples a obehala som v Bratislave celu, mozno svoju buducu, konkurenciu a bud bol chaby vyber alebo nenormalne prehnane ceny... Asi po mesiaci dopisovania sa mi podarilo, presvedcit zopar zahranicnych vyrobcov na spolupracu a boli by mi ochotni predat saty s nadstandardnou zlavou, ktore myslim, ze z dizajnerskeho hladiska nemaju na Slovensku konkurenciu, taktiez by som chcela stlacit ceny vypozicneho aspon o 15%nizsie, ako ma konkurencia, aby aj bezne zarabajuce dievcata mohli na svadbach, plesoch a stuzkovych vyzerat ako kralovne Zratala som si vsetky vstupne naklady a vychadza to na priblizne 5000EUR + budem musiet platit prenajom, nejaku brigadnicku, respektive externu krajcirku, ktora by upravovala jednotlive saty, ucto by mi robila zadarmomamina a mam aj premyslenu strategiu marketingu....a tu nastava problem, pred pol rokom som si splnila sen a zobrala novu audinku na lizing a do 2,5roka musim este splatit cez 17000EUR, takze nemozem riskovat, aby som o to auto nedosla. Myslite, ze je to realny podnikatelsky zamer? Mate niekto skusenosti s niecim podobnym? Je mozne ziskat nejake financie, ked nemam dokladovatelny prijem, pri aute som kvoli prijmu musela dat zas vyssiu akontaciu, takze banka mi asi nepozicia a zdravy rozum mi zakazuje vrazit do podnikania vsetky svoje volne financne prostriedky, lebo neviem, kolko mi bude trvat, kym sa to rozbehne...
Usporiadat
vhostakova vhostakova

vhostakova je offline (nepripojený) vhostakova

Posúvam
0 0
matus-x1 matus-x1

matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

Spravujem jednu web prezentáciu svadobného salónu a darí sa im tak, že tento rok už chcú predávať aj za hranice.

Tak podľa mňa je biznis s požičiavaním šiat stále prekvitajúci.
Plesy a svadby sú aj počas krízy.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Manazersky pristup.
Najskor nova Audina, potom podnikanie.
Nemalo by to byt naopak ?
0 1
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
bodliak Pozri príspevok
Manazersky pristup.
Najskor nova Audina, potom podnikanie.
Nemalo by to byt naopak ?
Pravdepodobne pri kúpe auta nerozmýšľala ešte nad podnikaním.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať