Zavrieť

Porady

Inštalacia windows

Dobrý Deň
Mam doma notebook a chcem don nainstalovat win.7 a mam v nom vistu . Chcem sa opytat ,ci mi náhodou nemoze ten zasah zrusit záruku ?
Za odpovede vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vapno0 je offline (nepripojený) vapno0

    vapno0
    Zrusenie zaruky sa vztahuje iba na neodborne zasahovanie do pevnych casti pocitaca. To aby sa kde kto nesprtal do kablov, nieco tam odpalil a potom reklamoval ze to nejde. Windows si mozes zmenit kedykolvek. To ako keby ti niekto povedal, ze si do pocitaca nemozes nic nainstalovat. Naco by ti potom bol.

    DON je offline (nepripojený) DON

    DON
    Presne tak zaruka sa vztahuje len na pevne casti pocitaca... Sofware v PC je mozne zmenit akokolvek a kedykolvek... Akurat ze si myslim ze moze s tym byt mensi problem pri reklamacii ak to nebude original verzia...

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    ani toto neplatí, ja som kupil NB bez operačného systému a mám tam XP a reklamácie boli už dve (základná doska) a bez problémov - oni te neriešia, tam je hlavne nezasahovať do hardweru!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.