Zavrieť

Porady

Problém so zvukom

Ahojte, chcela by som od Vás poradiť. Mám totiž problém so zvukom na pc. Ako operačný systém mám Windows 7 Ultimate. Repráky sú zapojené správne aj v pc aj v zásuvke. No zvuk stále nejde. Je zapnutý aj vpravo dole, nie je stlmený. Aj zvuková karta je nainštalovaná správne, všetko by malo byť O.K., a predsa ten zvuk nejde. Z reprákov mi ide len taký čudný syčavý zvuk ale žiadna hudba, či ju pustím cez youtube alebo cez winamp, proste nič. Viete mi niekto poradiť? Vďaka
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ultima Pozri príspevok
a ako to zistim? :-)
Veď sa pozri na zadnú stranu PC , kde máš káble či tam nemáš aj na inom mieste konektory na zvuk.
0 0
Ultima Ultima

Ultima je offline (nepripojený) Ultima

No konektorov je tam niekolko ale tie zo zvuku by mali byt spravne, teda tam kde by mali byt tak su tri moznosti na 2 kable a ja som uz vyskusala kombinacie vsetkych a neslo mi to stale.. Vsetko bolo v poriadku. Ale mala som asi tristvrte roka Windows 7 Ultimate skusobnu verziu a teraz koncila a tak mi bola nainstalovana nova. Pc som nemala doma, pretoze som mala veci poschovavane na diskoch ako neviditelne, skryte dokumenty a zabudlo sa pred instalaciou na to, tak som musela dat pc spravit, aby sa nasli, lebo boli dolezite. No odkedy ho mam doma, vsetko ide ako ma jedine zvuk nejde, aj ked mi vyhadzuje, ze zvukovka ja nainstalovana aj vsetko k tomu no neviem...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ultima Pozri príspevok
No konektorov je tam niekolko ale tie zo zvuku by mali byt spravne, teda tam kde by mali byt tak su tri moznosti na 2 kable a ja som uz vyskusala kombinacie vsetkych a neslo mi to stale.
Už sa tu riešil zvuk a nakoniec bola chyba , zle zapojený kábel.

Tri možnosti zvukovej karty:

1. Zelená zdierka - výstup zvuku na repro

2. Modrá zdierka - vstup line do PC

3. Červená zdierka - vstup pre mokrofón
0 0
Ultima Ultima

Ultima je offline (nepripojený) Ultima

Je to tak ako pises, su tam tieto tri konektory, lenze kable v nich su spravne zapojene a zvuk aj tak nejde.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Aj ti ten zvuk niekedy fungoval?? Možno že su zle nainštalovane ovladače...

Aj ja som mala kedysi podobny problem mam integrovanu zvukovu kartu a raz bol zvuk hrozne divny no nedalo sa to počuvat skusala som vsetko mozne nainstalovat znova som to pozapajala a nic potm uz prisiela aj technik sa nato pozriet a tiez s tym nic nezmohol sam bol v soku z toho zvuku...Povedal ze s takym niecim sa este nestretol. Tak nakoniec som preinstalovala cely windows a nahrala znova vsetky ovladace... a uz bol bez problemov....Pravdepodobne tam bol este nejaky iny nainstalovany program so zvukom a to nerobilo dobre...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Odinštaluj si zvukovú kartu a reštartuj PC , čo to urobí.
0 0
pizzanoel pizzanoel

pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac
Ešte ma napadlo v pravom rohu pc kde mas aj hodiny, sa ti zobrazuje aj ikona hlasitosti a pripadne aj ikona ovladača?
0 0
Ultima Ultima

Ultima je offline (nepripojený) Ultima

Zvuk fungoval...este pred instalaciou new windowsu slo vsetko okej...ale uz som taky problem mala so zvukovkou, pc mi ju nechcel zobrat, ale potom sme to spravili s bratrancom a slo to az doteraz...on ale teraz nemal casu tak preto som napisala, ci by mi niekto z vas nemohol poradit co s tym.
0 0
Ultima Ultima

Ultima je offline (nepripojený) Ultima

dobre skusim odinstalovat
0 0
Ultima Ultima

Ultima je offline (nepripojený) Ultima

No zvuk ide...problem bol v tom, ze kable boli zapojene do integrovanej zvukovky,ktora mi uz davno nejde pricom mam este jednu a v tej kable neboli...Dakujem velmi pekne vsetkym co ste mi pomahali za pomoc :-) Nakoniec to bola moja chyba,lebo som zabudla, ze zvukovky mam dve...Aj tak dakujem este raz a nehnevajte sa :-)
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
hmmmm... káble...
to je už druhý prípad v krátkej dobe
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

PotPalo Pozri príspevok
hmmmm... káble...
to je už druhý prípad v krátkej dobe
Súhlas, a vždy po otázke, či má všetko správne zapojené, nám užívateľ sväto sväte tvrdí, že áno a my začíname riešiť problém od tej najkomplikovanejšej veci, napr. flashovanie BIOSu, kúpa novej zvuk. karty, inštalácia ovládačov...
0 0
Ultima Ultima

Ultima je offline (nepripojený) Ultima

Chalani, fakt sa nehnevajte alee musim podoknut, ze kable boli spravne! len v nespravnej karte, na ktoru som v podstate celkom zabudla...pekny den
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať